Fenerbahçe Futbol takımının uzun yıllardır kaptanlığını yapan, deneyimli file bekçisi Volkan Demirel, futbolu bırakıyor mu? Sezon sonu itibariyle Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Volkan Demirel, Fenerbahçe'den yeni sözleşme teklifi gelmezse futbolu bırakacağını açıklamıştı! Başkan Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal'dan flaş Volkan Demirel kararı geldi...

Volkan Demirel, Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşme imzalayacak. Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Volkan Demirel'in 1 yıl daha Fenerbahçe'de kalması için raporunu yönetime iletti. Başkan Ali Koç, ilk etapta sıcak bakmasa da Ersun Yanal'ın bastırması sonucu, Volkan Demirel ile sözleşme imzalama kararı alındı.

VOLKAN DEMİREL BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATACAK 

Fenerbahçe'nin uzun yıllardır kalesini koruyan ve efsaneleşmiş isimleri arasında yer alan Volkan Demirel, 1 yıl daha Fenerbahçe'de forma giyecek. Volkan Demirel'in "Boş sözleşmeye imza atarım." dediği ve gerçekten de para konuşmadan, yönetimin belirlediği ücrete oynayacağı açıklandı. Fenerbahçe, İstanbul Başakşehir'den 37 yaşındaki Emre Belözoğlu'nu da transfer etmişti.

Teknik direktör Ersun Yanal, takımdaki genç ve diğer oyunculara "Ağabeylik" yapmasını beklediği Volkan Demirel'le devam kararı aldı. Volkan Demirel, en az 1 sezon daha futbol hayatını Fenerbahçe'de sürdürecek.