TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon'da güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy 'Suna' rolüyle yer alıyor. Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı boksör 'Fırat Bölükbaşı' rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman'ın partneri, 'Suna' karakterine hayat veren kadın başrol oyuncusu Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. İzleyiciler de Şampiyon dizisinin Suna'sı Yıldız Çağrı Atiksoy'u araştırmaya başladı. Şampiyon Suna kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtı sizlerle...

TRT 1, yeni sezona iddialı dizisi Şampiyon'la damga vuracak! Şampiyon dizisi, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda. Dizi severler, Şampiyon dizisindeki karakterleri araştırmaya başladı. Şampiyon dizisinin kadın başrol oyuncusu da Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. Yıldız Çağrı Atiksoy, Suna karakterini canlandırıyor. Suna ve Fırat'ın aşkı, Boks ringlerini yakıp kavuracak! 

Şampiyon Suna Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Kaç yaşında ve Nereli 

Şampiyon dizisinde Suna karakteriyle izleyeceğimiz isim güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. 33 yaşında olan güzel oyuncu, Şampiyon dizisinde yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman'la partner oldu. 

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Yıldız Çağrı Atiksoy, 2004'te Büyük Buluşma dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine adım attı. Bu dizi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu ardından birçok dizi-filmde de rol aldı. 

Evli ve Öfkeli dizisinde Mine rolüyle yer alan, ardından FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'da rol alan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, şimdi de TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon'da SUNA karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. 

Şampiyon Suna Nasıl Bir Karakter?

Şampiyon dizisinin Suna'sı güzeller güzeli, 30'lu yaşlarına gelmiş ve her erkeği peşinde koşturan bir karakterdir. Kendisi erkeklere fazla yüz vermemektedir. İçi sevgi ve yardımseverlikle dolu olan Suna, Kafkas'ı (Boksör Fırat Bölükbaşı) görünce aşık olur! Fırat'ın cesareti ve azmi, Suna'yı kendisine çekecektir.