TRT 1 ekranlarında bugün itibariyle başlayan Şampiyon dizisi, şimdiden ses getirmeye başladı. Geniş ve tanınan oyunculardan kurulu kadrosuyla yeni sezona damga vuracak TRT 1 dizileri arasında yer alan Şampiyon'da Harun karakteriyle izleyeceğimiz Vedat Erincin araştırılıyor. İzleyiciler, Şampiyon Harun Vedat Erincin kimdir? Kaç yaşında ve Nereli? Bu soruların yanıtını araştırıyor.

BKS Yapım yapımcılığında TRT için hazırlanan Şampiyon dizisinin karakterleri arasında yer alan 'Suna'nın babası Harun' karakteri araştırılıyor. Vedat Erincin, izleyicilerin merakını çekmeyi başardı. Usta oyuncu Vedat Erincin'in özel hayatı mercek altına alındı. Vedat Erincin kimdir ve nerelidir? Bu haberimizin devamında öğrenebilirsiniz...

Şampiyon Harun, Vedat Erincin Kimdir? Kaç yaşında ve Nereli?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon'da 'Suna'nın babası' rolünde izleyeceğimiz Harun karakterini, usta oyuncu Vedat Erincin canlandırıyor. Vedat Erincin, 1 Ocak 1957'de İstanbul'da doğdu. 62 yaşındaki usta oyuncu Vedat Erincin, lisede merak duyduğu tiyatro ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 

Tatar Ramazan, Janjan ve Kuma dizilerinde rol alan Vedat Erincin, dizi-filmden çok tiyatro sahnelerinde rol aldı. Usta oyuncu, yeni sezonda TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon'da Harun rolüyle izleyici karşısına çıkıyor.