Galatasaray, Monaco'da forma giyen Radamel Falcao'yu transfer etti! 33 yaşındaki Kolombiyalı için transfer girişimlerini sıklaştıran Cimbom, Falcao'yla anlaşma sağladı. Radamel Falcao Galatasaray'a geliyor artık her şey hazır!

Galatasaray, uzun süredir aradığı, Şampiyonlar Ligi düzeyindeki forvetini sonunda buldu! 33 yaşındaki Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, sarı kırmızılı formayı giydi! Falcao için Monaco kulübüne bonservis ödenmeyecek. Radamel Falcao'ya yıllık 5 milyon euro garanti ücret ödenecek. Sözleşme 2+1 yıllık yapılacak. Radamel Falcao için Fransa'da bulunan Galatasaray yöneticisi Şükrü Hanedar, Falcao'yu da alıp Türkiye'ye dönüyor!

RADAMEL FALCAO GALATASARAY'DA HEM DE BONSERVİSSİZ

Bonservis bedelsiz transfer edilen Radamel Falcao, şüphesiz transfer sezonunun en flaş transferi oldu. Galatasaray, orta sahada Fernando'nun gidişinin ardından Jean Micheal Seri'yi transfer etmişti. Şimdi de Radamel Falcao, Galatasaray'a katıldı. Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde başarı yakalamak isteyen Cimbom, rüya gibi bir kadro kurdu, daha da transferler gelecek.

Radamel Falcao'nun gelişiyle Diagne'nin gidişi kesinleşti. Mbaye Diagne, kesin olarak satılacak. Şuan Diagne'nin satışı için de Galatasaray'da çalışmalar sürüyor.