Pençe-3 harekatından kötü haber! Kuzey Irak bölgesinde terör örgütü PKK'ya bölgeyi dar eden TSK birlikleri ile Pkk'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 3 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz de yaralandı! Gelen son dakika bilgisine göre, Pençe-3 harekatında terör inleri bir bir imha ediliyor! Ancak çıkan çatışmada 3 kahraman Askerimiz şehit düştü, 7 askerimiz de yaralandı! 

Kuzey Irak bölgesinden kahreden haber, an itibariyle ajanslara düşmeye başladı! Bölgede faaliyet gösteren Türk birliklerine, PKK'lı teröristler tarafından ateş açıldı! Çıkan çatışmada 3 asker kurtarılamayarak şehit düştü, 7 kahmaran askerimiz de yaralandı. Yaralıların son durumuyla ilgili net bilgi henüz gelmedi.

Pençe-3 Harekatında Şehit olan 3 Askerin Kimlikleri Açıklandı mı?

24 Ağustos tarihinde başlatılan Pençe-3 harekatında bugün kahreden bir haber geldi! Pençe-3 harekatında 3 Askerimiz şehit düştü. Şehit düşen 3 askerin kimlikleri, Milli Savunma Bakanlığı tarafından henüz açıklanmadı! 

Türkiye şehitlerine ağlıyor! 3 eve şehit ateşi düştü! 7 kahraman askerimiz ise yaralandı! Son dakika gelen haber, Türkiye'yi yasa boğdu! 3 Kahraman Türk askeri, hain terör örgütü Pkk tarafından şehit edildi!