Galatasaray'da flaş saatler yaşanıyor! Sarı Kırmızılı ekipte Başkan Mustafa Cengiz, bugün basın toplantısı düzenledi. Cengiz'in yanı sıra Abdürrahim Albayrak ile Yusuf Günay da basın toplantısında yer aldı! Mustafa Cengiz, basın toplantısını Arda Turan transferiyle ilgili son dönemde yaşananlar nedeniyle tertip ettiği açıkladı ve süreçle ilgili flaş açıklamalarda bulundu! Başkan Mustafa Cengiz, sözleriyle Fatih Terim'e de 'flaş' mesajlar gönderdi. Peki şimdi ne olacak? Fatih Terim istifa mı edecek? 

Arda Turan Transferine Veto

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Arda Turan transferiyle ilgili son kez konuştu! Cengiz, yaptığı açıklamada "Bu kardeşimiz bizim gündemimizde kesinlikle yok, yolu bahtı açık olsun." açıklamasında bulundu. Dün akşam oynanan Galatasaray-Çaykur Rizespor, Ziraat Türkiye Kupası rövanş mücadelesinin ardından Fatih Terim'in 'Yönetimle fikir ayrılığı yaşıyoruz.' sözlerine de cevap veren Cengiz, 'Farklı fikirlerdeysek ayrı yollara gitmek zorundayız.' ifadesini kullandı.

Mustafa Cengiz ayrıca, Fatih Terim'in 'Görüşme yaptık, ben Arda konusunda ne düşündüğümü söyledim ancak Başkan Mustafa Cengiz farklı düşünüyor, Çıkarken de buradan, ben bu kararın, iyi yönetilmesinden yana olduğumu üzerine basarak söyledim ama ben daha eve varmadan, bir gazeteciye, birkaç gazeteciye, maalesef verilmiş" sözlerine de cevap verdi. Cengiz, Fatih Terim'e cevap olarak 'Ben Fatih Hoca'nın yerinde olsam bu sözleri söylemekten hicap duyardım.' dedi.

Fatih Terim İstifa mı Edecek?

Galatasaray'da Fatih Terim'in Başkan Mustafa Cengiz'e ne cevap vereceği merak ediliyor? İlerleyen günlerde Fatih Terim'in bu basın toplantısına bir cevap verip vermeyeceği belli olacak. Fatih Terim'in 'Arda Turan' ile ilgili görüşleri doğrultusunda son yaşananlardan sonra istifa bile edebileceği öne sürülüyor.