Müge Anlı Atv ekranlarına izleyiciyle buluştu. Sevilen program 2 eylül itibariyle yeni sezona başladı. ATV ekranlarının sevilen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' yeni sezona da bomba gibi giriş yaptı! Yeni sezonda Müge Anlı'da açılmamış defterler açılacaktı ancak eski bir dosya daha açıldı! 'Palu Ailesi' olayı tekrar masaya yatırıldı!

Müge Anlı Canlı Yayınında 'Palu' Dosyası Tekrar Açıldı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Palu ailesi gelişmesi! Hafta içi hergün saat 10.00 da atv ekranlarında yayınlanan, birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayet dosyalarını araştıran Müge Anlı, Palu ailesi ile ilgili son dakika gelişmelerini anlattı. Türkiye'yi derinden sarsan Palu ailesinde son durum ne? Müge Anlı'nın bugünkü programında yaşananlar, izleyicileri de heyecanlandırdı.

Palu Ailesinin Avukatı Canlı Yayına Bağlandı!

Müge Anlı Yeni sezona ilk olarak Palu ailesi dosyası ile başladı. Programda Palu ailesi ile ilgili  görüntüler yayınlandı. Palu ailesinin avukatı canlı yayına bağlandı. Daha önceki yayınların ardından 6 kişinin tutuklandığı açıklandı. Yayında hiçbir şeyi kabul etmeyen Havva Palu'nun mahkemede neler yaptığı ortaya çıkarıldı. Palu ailesi olayında itiraflar ardarda geldi. Herkes Tuncer'i suçladı. Palu ailesinin damadı 'Tuncer' hakkında birçok 'iğrenç ötesi' suçlama mahkeme kayıtlarında da yerini aldı. 

Ecrin Bebek Olayında Son Durum 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 2 Eylül günkü programında Ecrin Bebek olayındaki sis perdesiyle ilgili bir konu yer almadı. Ancak izleyici, Ecrin Bebeğin katilinin kim olduğunu da merak ediyor. İlerleyen günlerde Müge Anlı bu sorunun yanıtını da tüm Türkiye'ye verecek.

Palu Ailesi Davası Yıllar Sürer 

Palu ailesiyle ilgili iddia ve ithamlar bitmek bilmiyor. Palu ailesinin yer aldığı 'karmaşık' olaylar silsilesi artık mahkemeye intikal etmiş durumda. Mahkeme, 'Palu' dosyasında karanlık olayların üzerine kararlılıkla gidecek.