FOX TV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Mucize Doktor, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda! Dizi severler, Mucize Doktor'da rol alan 'Açelya' karakterini ve Açelya karakterini canlandıran güzel oyuncu Hayal Köseoğlu'nu araştırmaya başladı. Mucize Doktor Açelya kimdir? Mucize Doktor Hayal Köseoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Hayal Köseoğlu daha önce hangi dizi-filmlerde rol aldı? Sizler için araştırdık...

Fox TV ekranlarında yeni başlayan Mucize Doktor dizisi ilk bölümüyle büyük heyecan yarattı. Dizi severler, Mucize Doktor'u araştırmaya başladı. Mucize Doktor'un oyuncu kadrosunda 'Açelya' karakteriyle yer alan HAYAL KÖSEOĞLU da merak edildi. Hayal Köseoğlu'nun özel hayatına ve oyunculuk kariyerine dair detayları haberimizde derledik.

Mucize Doktor Açelya Kimdir? Hayal Köseoğlu Kaç yaşında ve Nereli?

Fox ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Mucize Doktor'da Açelya karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu, 26 Mayıs 1992 doğumlu. İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu, Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. 

Küçük yaşlarından bu yana oyunculuk yapan Hayal Köseoğlu, ilk olarak bir zamanların fenomen dizisi Ruhsar'da rol almıştı. 

Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizilerinde de rol alan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, şimdi de Fox TV'nin Mucize DOKTOR dizisinde Açelya karakteriyle izleyici karşısında olacak. 

Açelya - Hayal Köseoğlu, 170 cm boyunda ve 60 kilogram ağırlığında. İkizler burcu olan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, daha ilk bölümden Mucize Doktor izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı.