Masterchef Türkiye'nin ilk haftasında 4 eleme adayı belli oldu! Masterchef izleyicisi heyecanla ilk haftanın elenen ismini araştırıyor. Masterchef'in ilk eleme adayları, mavi takımdan Ekin ve Eda olurken, kırmızı takımda da Onur ve Mustafa oldular. Peki bu 4 isimden kim elendi?

Masterchef Türkiye'de yeni sezonun ilk haftası heyecanı yaşandı! Masterchef'e seçilen 14 yarışmacı Kırmızı ve Mavi takımlara ayrıldılar! İlk dokunulmazlık oyununda mavi takım kaybeden taraf oldu! Mavi takımda kaptan Suna, yaptığı hata sonucu adeta takımını yaktı! Kaptan Suna'nın hatası sonucu kaybeden Mavi takımda eleme adayları, Suna'nın söylediği isim Ekin ve oylama sonucu Eda oldu! 

Masterchef Türkiye'de haftanın 2. gününde dokunulmazlık oyununu bu kez Kırmızı takım kazandı! Darülaceze'de yapılan yemeklerde mavi takım daha çok beğenildi ve dokunulmazlığı kazanan taraf oldu! Kırmızı takımda dokunulmazlığı kazanan Cemre, Kaptan Onur'u aday çıkardı. Kaptan Onur, aday çıktığı anda 'Bu potadan kurtulacağını ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını' söyledi! Onur'un ardından kırmızı takımda 2. isim Mustafa oldu. Onur ve Mustafa'da aday olarak çıktılar.

Masterchef Türkiye İlk Haftada Kim Elendi?

Masterchef Türkiye'de ilk hafta eleme adayları Ekin, Eda, Onur ve Mustafa oldular. Bu isimlerden biri Masterchef Türkiye'ye veda edecek ancak şu anda son 'eleme' oyunu oynanıyor. Bu oyunun ardından kimler potadan kurtulup kimler eleme adayı olarak 'köprüden önceki son çıkışı' kullanamayacak? Göreceğiz.

Masterchef Türkiye'de elenen isim birazdan sizlerle bu sayfadan paylaşılacak. Masterchef Türkiye yarışmasının eleme adayları şu anda son oyunda kozlarını paylaşıyorlar. Birazdan şefler, Masterchef Türkiye'nin ilk haftasına veda eden ismi açıklayacaklar.

Masterchef 'Eleme Dokunulmazlığını' Kim Kazandı?

Masterchef'te 4 eleme adayı, son kez hünerlerini sergiledi. Eda, Ekin, Onur ve Mustafa arasından sırasıyla Somer Şef'in yaptığı tabağa en yakın, en iyi yemeği ortaya koyan 2 isim: Ekin ve Mustafa oldular. Ekin ve Mustafa, Masterchef Türkiye ilk haftasında eleme potasından kurtuldular. Bu 2 isim dışında kalan Onur ve Eda eleme adayı oldular! Onur ve Eda arasından 1 isim Masterchef Türkiye'ye ilk haftada veda edecek. Elenen isim biraz sonra belli olacak! 

ELENEN İSİM BELLİ OLDU! 

Masterchef Türkiye yarışmasının yeni sezon ilk haftasında hayallerine veda eden isim Kırmızı takımın kaptanı ONUR oldu! Eda, potadan çıktı ve eleme potasından kurtuldu! Somer Şef, Onur'un yarışmaya veda ettiğini ilan etti!