Yeni sezonuyla TV8 ekranlarında başlayacak Masterchef yarışması, yeni sezonda da büyük heyecana sahne olacak! Masterchef 2. sezonu 18 Ağustos Pazar günü başlayacak ve heyecan kaldığı yerden devam edecek. Masterchef'in yeni sezon yeni yarışmacılarından Mohammed Ayad izleyicilerin dikkatini çekti. Masterchef Mohammed Ayad kimdir, kaç yaşında? Nereli ve mesleği ne? Bu soruların yanıtı merak edildi.

Geçtiğimiz sezon fırtına gibi bölümleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Masterchef yarışması, bu sezon da da gerilimli, enerjik ve heyecan dolu bölümleriyle TV8 ekranlarında olacak. Yeni sezonda Masterchef Türkiye'de izleyeceğimiz bir isim de Mohammed Ayad oldu. Mohammed Ayad, Masterchef'in iddialı yarışmacıları arasında yer buldu. Peki Mohammed Ayad kimdir?

MASTERCHEF MOHAMMED AYAD KİMDİR? NERELİ, MESLEĞİ NE?

Masterchef Türkiye'ye katılan Mohammed Ayad, 25 yaşında. Irak'ın Kerkük şehrinden yarışmaya katılan Mohammed, Masterchef ünvanının sahibi olmak istiyor. Oldukça iddialı olan yarışmacı modellik ve oyunculuk da yapmış. TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Efsane Savaşları'nın başrol oyuncusu olan Mohammed Ayad, mutfaktaki hünerlerine de güveniyor. Bakalım yeni sezonda Masterchef yarışmasında Mohammed Ayad, birinciliğin sahibi olabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz...