Yeni sezonuyla 18 Ağustos Pazar günü başlayacak Masterchef yarışmasının yeni yarışmacılarından biri de Furkan Yalçın ismi oldu. Genç Masterchef adayı Furkan Yalçın, Masterchef Türkiye izleyicileri tarafından merak edildi. Furkan Yalçın kimdir? Masterchef yarışmacısı Furkan Yalçın kaç yaşında, nereli? Mesleği ne? Tüm bu sorular yanıt arıyor.

Geçtiğimiz sezon Türk televizyonlarında ilk kez yayınlanan "Masterchef" formatı çok beğenilmiş ve izleyiciler, heyecan dolu bölümleriyle Masterchef'i çok beğenmişti! Gerilim dolu ve heyecanlı bölümleriyle yayınlanan Masterchef'te, profesyonel bir mutfakta olabilecek her türlü gerilim, karmaşa ve "işbirliği" birlikte yer alıyor! Masterchef'in yeni sezonu da şimdiden merakla bekleniyor.

Masterchef Furkan Yalçın Kimdir? Kaç yaşında, Nerelidir?

Masterchef yarışmasının 2. sezon yarışmacısı Furkan Yalçın, 19 yaşında. Genç yaşına rağmen kendisine çok güvenen Furkan Yalçın, babasının "el vermesiyle" aşçılığa başlamış. Aşçılık eğitimi de alan Furkan Yalçın, yarışmanın en genç ismi olmasına karşın en iddialı isimlerinden de biri. Bakalım Furkan Yalçın, Masterchef olabilecek mi?