TV8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen "heyecan dolu" yarışması MasterChef'te yeni sezon başlıyor! MasterChef'in yeni sezonuna geri sayım sürerken, yeni sezon yarışmacıları da belli oldu. Masterchef'te bu sezon yarışacak Cengiz Başboğar, izleyiciler tarafından merak edildi. Masterchef Cengiz Başboğar kimdir? Masterchef Türkiye Cengiz Başboğar kaç yaşında, nereli, hangi yemeklerde usta? Bu sorular yanıt arıyor.

Geçtiğimiz sezon jüri üyesi şefleri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Armani ve Somer Sivrioğlu ile ekranlara gelen Masterchef yarışmasında bu sezon, Hazer şef ekranlarda olmayacak. Hazer şefin yerine, hepimizin yakından tanıdığı İtalyan "şef" Danilo Zanna geldi. Muhteşem 3 şefin yer aldığı yarışmada, Masterchef yarışmacısı Cengiz Başboğar da yer alıyor. Peki Cengiz Başboğar kimdir, nereli kaç yaşında?

MASTERCHEF CENGİZ BAŞBOĞAR KİMDİR? İNSTAGRAM HESABI, YAŞI, BOYU

Masterchef Türkiye'nin yeni sezonunda yarışmacı olarak yer alacak Cengiz Başboğar 38 yaşında. Aydın'lı olan ve yarışmaya Aydın'dan gelen Cengiz Başboğar, fittness ile ilgileniyor. Güçlü kasları ve fiziğiyle, mutfağın altını üstüne getireceğini söyleyen Cengiz Başboğar, Masterchef'in iddialı isimleri arasında.