Yeni sezonda Masterchef'in 80 yarışmasıcısı arasında yer alan Atilla Soy, Masterchef Türkiye izleyicileri tarafından araştırılıyor. Masterchef Türkiye yarışmasında yer alacak Atilla Soy'un özel hayatı, yaşı, memleketi ve mesleği merak ediliyor. Masterchef Atilla Soy kimdir? Nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Sizler için araştırdık...

Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen ve heyecan dolu bölümleriyle yeni sezonda da TV8 ekranlarında yayınlanacak Masterchef yarışması, büyük bir heyecanla bekleniyor! Masterchef yarışmacıları da şimdiden mercek altına alınıyor. Masterchef Türkiye'de bu yıl yarışmacılardan biri Atilla Soy olacak. Bakalım Atilla Soy kimdir? Siz de Atilla Soy'u yakından tanımak için haberimizin devamını okumalısınız.

MASTERCHEF ATİLLA SOY KİMDİR? MESLEĞİ NE, NERELİ?

Masterchef Türkiye'nin yeni sezonunda yarışacak Atilla Soy, 38 yaşında. Evli olan ve 2 kızı bulunan Atilla Soy, babasından öğrendiği aşçılığa devam ediyor. Aşçılık yapan Atilla Soy, Masterchef'i kazanacağından emin! Bakalım Masterchef yarışmasında Atilla Soy Masterchef ünvanının sahibi olabilecek mi?