TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef'te yeni sezon başlıyor! MasterChef'in yeni sezonunun başlamasına kısa bir süre kala, yeni sezon yarışmacıları da belli oldu. Bu yarışmacılar arasında Alican Sabunsoy dikkatleri çekmeyi başardı. Masterchef izleyicileri, Alican Sabunsoy kimdir? Alican Sabunsoy kaç yaşında ve nereli? Sorularının yanıtını araştırıyor.

Geçtiğimiz sezon başarılı reytingleriyle göz dolduran Masterchef yarışması, heyecanlı ve "aksiyon" dolu mutfak maceralarıyla izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Yarışmanın sonunda Uğur Kardaş şampiyon olarak Masterchef ünvanının sahibi olmuştu. Şimdi de yeni sezonda yepyeni yarışmacılar Masterchef olabilmek için mücadele edecek. Bu yarışmacılardan biri de Alican Sabunsoy. Peki kimdir Alican Sabunsoy?

MasterChef Alican Sabunsoy Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında?

MasterChef'te yeni sezon yarışmacıları arasında yer alan Alican Sabunsoy, genç ve sempatik halleriyle dikkat çekiyor. 80 kişilik aday kadroda yer alan Alican Sabunsoy, dişe diş bir mücadeleyle Masterchef adayı olabilmenin peşinde. 

MasterChef Türkiye yarışmacısı Alican Sabunsoy,28 yaşında. Ancak çok daha küçük gösterdiği söylenen Alican Sabunsoy'un memleketi Adana. Her Adanalı gibi kebapta usta olduğunu iddia eden Alican, bunun yanı sıra birçok Dünya kültür ve mutfağından da esinlendiğini aktarıyor. Özellikle Uzak Doğu mutfağında birçok yemek konusunda hayli iddialı...