Masterchef Türkiye'de 8 Eylül 2019 Pazar günü yeni hafta heyecanı başladı! Kırmızı takımda Kaptan yeni yarışmacı Orhan olurken Mavi takımın kaptanı Rıfat oldu! İki ekip, takım oyununda karşı karşıya geldi! Masterchef 8 Eylül Pazar akşamı kim kazandı? Şefler Kırmızı takımı mı yoksa Mavi takımı mı daha çok beğendi?

Kırmızı takımda güne damgasını vuran olay Eda, Orhan ve Yasin'in kavgası oldu! Somer Şef, Kırmızı takımdan Yasin ve Orhan'ı çağırıp dolmayı tatmalarını istedi. İkili gelip tadım yaptılar ve dolmanın pişmediğini onlar da söyledi. Kırmızı takımın kaptanı Orhan, 3 kez uyardığını ancak dolmayı Yasin'in pişiremediğini söyleyince Yasin, hem Eda'ya hem de Orhan'a tepki gösterdi! 

Masterchef 8 Eylül Pazar Kim Kazandı? Mavi takım mı Kırmızı takım mı?

Masterchef'te bu hafta dolmayı pişiremedikleri için Kırmızı takım dezavantajlı durumda! Kırmızı takıma son katılan isim Mustafa, iyi yemek yapmasına karşın takım arkadaşları ona 'salatayı' bıraktı. Mustafa yarışma boyunca bu gün sadece salata yaptı. 

Mavi takımda Pirpirim aşını da çok güzel yaptı. Ancak kiminki beğenilecek? Masterchef 8 Eylül Pazar Kırmızı takım mı yoksa Mavi takım mı kazandı? Biraz sonra belli olacak. 

Masterchef 8 Eylül Pazar günü kazanan takım Rıfat'ın kaptanlığını yaptığı MAVİ TAKIM oldu. Ödül oyununu kazanan Mavi Takım oldu ve Danilo Şef'le birlikte Master Class'a katılma şansı yakaladılar.

Masterchef'te Orhan Eren Yarışmaya Katıldı 

Masterchef elemelerinde veda eden Orhan Eren, Masterchef Onur'un elenmesinin ardından yarışmaya dahil edildi. Orhan Eren, Masterchef'e katıldığı ilk bölümde kaptanlığı aldı ve kırmızı takımın başına geçti. Orhan ile Kırmızı takımda Yasin gerilim yaşadı.

Orhan Eren 46 yaşında ve kendisini sürekli bir şeyler deneyen ve hayalleri olan bir aşçı olarak görüyor. Kendisi bir steak house işletiyor.