Netflix'in sevilen ve hem Dünyada hem de Türkiye'de milyonlarca izleyicisi bulunan soygun dizisi La Casa de Papel 4. sezonu araştırılıyor. 3. sezonuyla Netflix'te yayınlanan La Casa de Papel 4. sezonu ne zaman başlayacak? La Casa de Papel 4. sezon yayınlanma tarihi ne zaman?

Dünyada ve Türkiye'de milyonlarca izleyicisi olan fenomen dizi La Casa de Papel'in 3. sezonu 19 Temmuz Cuma günü Netflix'te izleyicilere sunuldu. Dizi severler, La Casa de Papel'in 13 bölümlük 3. sezonunun ardından La Casa de Papel 4. sezonu merakla bekliyor. 3. sezonda Rio yakalanıyor ve ekip Rio için tekrar bir araya gelip, yeni bir planla maceraya atılıyor!

La Casa de Papel 4. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel 3. sezonu 19 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Dizi severler, hızla La Casa de Papel 4. sezonu araştırmaya başladı. La Casa de Papel'in 4. sezonu da Netflix'te yayınlanacak. Şuan için 4. sezon için bir tarih verilmiş değil. La Casa de Papel 4. sezon tarihi ve teaser'ı ilk kez bu sayfadan sizlerle paylaşılacak.

La Casa de Papel dizisinin 3. sezonunda Rio yakalanıyor, Tokyo ise kaçmayı başarıyor. Tokyo, Profesörün yanına gidip olanları anlatıyor ve Rio'yu kurtarmak için ekip toplanıyor. Profesör, Rio için yeniden, yepyeni bir dahiyane plan kuracak!

La Casa de Papel 4. sezonda hangi karakterler olacak?

La Casa de PApel'in 3. sezonunda diziye birçok karakter dahil oldu. İlerleyen bölümlerde Türkiye'den "Ankara" karakteri de yer alacak. Öte yandan La Casa de Papel 4. sezonda "İstanbul" karakteri de dizide olacak.