Dünyada ve Türkiye'de milyonlarca izleyicisi bulunan La Casa de Papel dizisinin 3. sezon 1. bölümü, bugün Netflix'te yayınlanıyor! La Casa de Papel dizisinin 3. sezonu, 19 Temmuz Cuma günü yayınlanacak. Dizi severler, meraklı bekleyişlerini sürdürüyor.

La Casa de Papel 3. sezonu 19 Temmuz Cuma günü Netflix platformundan yayınlanacak ancak saati henüz belli değil. La Casa de Papel'in yeni sezonunda, ekip Uluslararası sulara girip, kaçmayı ve izini kaybettirmeyi başarıyor. La Casa de Papel'in yeni sezonunda Tokyo ve Rio'nun kaldığı adaya askerler baskın yapıyor. Timlerin baskınının ardından Rio yakalanıyor, Tokyo ise kaçmayı başarıyor. Tokyo kaçıp, El Profesör'ün yanına gidiyor ve Tokyo'da bir tapınakta Profesör ile görüşüyor. Profesör, ekibi toplayıp Rio'yu kurtarmak için dahiyane bir plan kuruyor.

La Casa de Papel 3. sezonunda ekip, Rio'yu kurtarmak için harekete geçiyor! Bakalım aksiyon ve macera dolu yeni sezonda neler olacak? La Casa de Papel'in yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor.

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Netflix'in sevilen dizisi La Casa de Papel'in 3. sezonu 19 Temmuz Cuma günü yayınlanacak ancak dizinin yayın saati henüz bilinmiyor. La Casa de Papel'in 3. sezonu 19 Temmuz Cuma günü Türkiye Saati ile saat 18.00-20.00 saatleri arasında yayınlanması bekleniyor.