Kanal 7 ekranlarında haftanın 7 günü yayınlanan Hint dizisi İkimizin Yerine ne zaman final yapacak? İkimizin Yerine dizisi ne zaman bitecek? Dizi severler, bu soruların yanıtını araştırıyor. Kanal 7 ekranlarında haftanın 7 günü saat 16:10'da izleyicisiyle buluşan İkimizin Yerine dizisi, heyecan dolu bölümleriyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Peki ama İkimizin Yerine dizisinin finali ne zaman? 

İkimizin Yerine dizisi, heyecan dolu sahneleri ve bölümleriyle, izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. İkimizin Yerine dizisinde Anandi ve Shiv aşkı dolu dizgin devam ederken, Sanchi'den ayrılan Jagdish'de Ganga ile yuva kurmuştur. Ama Sanchi, halen Jagdish ve Ganga ikilisini kabullenememekte, Jagdish'in kendisine dönmesini istemektedir. 

İKİMİZİN YERİNE DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Hindistan'da yayınladığı dönemde, 20 dakikalık bölümlerle tam 8 sene süren İkimizin Yerine dizisi, Kanal 7 ekranlarında 1,5 yıl boyunca devam edecek. İkimizin Yerine dizisi şuanda, 28 Ağustos 2019 Çarşamba günü itibariyle 355. bölümüyle ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin toplamda 562 bölüm sürmesi bekleniyor. Toplamda 207 bölüm daha yayınlanacak İkimizin Yerine dizisi 207 gün sonra final yapacak. 

İkimizin Yerine dizisinin final bölümü, 562. bölüm olacak. İkimizin Yerine dizisinin final yapacağı tarihte 20 Şubat 2020 tarihi olacak. 

İKİMİZİN YERİNE DİZİSİ FİNALDE NELER OLACAK?

Hindistan'da 8 sene boyunca "Balika Vadhu" ismiyle yayınlanan İkimizin Yerine dizisi heyecan dolu senaryosuyla dikkat çekiyor. Anandi ve Jagdish'in çocuk yaştaki evliliğinden sonra Anandi - Shiv ve Jagdish - Ganga evliliğine devam eden senaryoda final bölümü büyük merak konusu oluyor. İkimizin Yerine final bölümünde neler olacak? Bu soru yanıt arıyor. 

İkimizin Yerine dizisinin finalinde Anandi'nin bir kızı vardır. Nadini, Anandi ve Shiv'in kızlarıdır. Dizide Shivam, Sudha, Nadini, Krish gibi birçok karakter yer alacak. Bu yüzden spoiler veremiyoruz. İkimizin Yerine dizisi her gün saat 16:10'da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.