Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine'nin 327. bölümü 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. İkimizin Yerine izleyicileri, İkimizin Yerine 327. bölüm fragmanı ve özetini izlemek için harekete geçti. İkimizin Yerine 327. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı? İkimizin Yerine 327. bölümde neler olacak? 31 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak İkimizin Yerine 327. bölüme dair detaylar haberimizde...

İkimizin Yerine dizisinin yayınlanan son bölümünde Sanchi, Jagdish'e aşkını itiraf ediyor mu? Sanchi, Dadisa'ların evindedir. Sanchi hastaneye gitmek için müsade ister, yanına ise Ganga gelmeye çalışır. Sanchi, Ganga'yı tersler ve "Senin evde yapacak bir sürü işin vardır." der. Dadisa, Ganga'yla gitmelerini söyler. Ganga ve Sanchi hastaneye Jagdish'i görmeye gider. Ganga ile Jagdish'in yakınlaşması Sanchi'yi kıskandırır! Sanchi, Ganga ile Jagdish'in arasına girecek! Öte yandan Shiv'in annesi Anandi'yi arar ve "Artık bu aileyle de ilgilen!" der. Anandi göz yaşlarına boğulur. Öbür taraftan Jagdish iyileşiyor ve eve geliyor. Eve dönüşünde Sanchi, Jagdish'e büyük bir sürpriz yapıyor.

İKİMİZİN YERİNE 327. BÖLÜM FRAGMANI ve ÖZETİ İZLE

İKİMİZİN YERİNE 327. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 31 TEMMUZ ÇARŞAMBA İKİMİZİN YERİNE YENİ BÖLÜM

İkimizin Yerine dizisi 327. bölüm özeti yayınlandı. İkimizin Yerine 327. bölümde Jagdish ve Sanchi arasında büyük bir aşk mı başlayacak? Sumitra Bairon'a Jagu'dan bahseder. Ganga, Jagdish'in bu hale gelmesinden kendisini sorumlu tutsa da Jagdish onu teselli eder ve gözyaşlarını kendi elleriyle siler. Bu durumu gören Sanchi, Ganga ile Jagdish'i yanlış anlar ve göz yaşlarına boğularak bir karar verir. Jagdish'e sevdiği yemekleri yaparak gözüne girmeyi isteyen Sanchi, Ganga'yı üzer. Sanchi bir de Ganga'yı evden attırmak istiyor! Sumitra'yla konuşan Sanchi, Ganga'nın evden gönderilmesi için Sumitra'yı doldurur.

Sumitra, Ganga'ya kötü davranmaya başlar. Sanchi, geleneklerine bağlı bir kız olarak Dadisa ve diğerlerinin gözüne girmeyi de eksik etmiyor! Bakalım Jagdish ile Sanchi evlenecekler mi?