Transfer sezonuna hızlı başlayan ancak son dönemde suskun olan Galatasaray, Ever Banega'dan vazgeçmiyor. Fernando Reges'i 4,5 milyon euro bedelle Sevilla'ya gönderen Cimbom, Sevilla'dan 30 yaşındaki Ever Banega'yı istiyor. Banega için girişimlerini hızlandıran Cimbom, Sevilla Sportif Direktörü Monchi'nin sözlerine rağmen Banega için tüm yolları deniyor.

Sevilla Sportif direktörü Monchi, daha önce yaptığı açıklamada Ever Banega'nın Sevilla'ya ve Sevilla'nın hedeflerine bağlı olduğunu, onunla konuştuğunu ve takımla çalışmalara başlayacağını söylemiş, Banega, Sevilla'nın sezon öncesi hazırlık kampına katılmıştı.

Sevilla'nın orta sahaya Fernando Reges ve ardından şimdi Oliver Torres'i transfer etmesi, Galatasaray'ın Ever Banega'yı transfer etme olasılığını artırdı. Ancak hiçbir şey kesin değil... Monchi, Banega'nın gidişi için izin verdiği takdirde Galatasaray Banega ile sözleşme imzalayacak.

BANEGA GALATASARAY'A GELİYOR MU?

Galatasaray, Ever Banega için tüm girişimlerini sürdürüyor. Sevilla'ya Banega için 6-7 milyon euroluk yeni teklif sunuldu. Ever Banega'da Galatasaray'da forma giymeye sıcak bakıyor. 30 yaşındaki Arjantinli oyuncu için beklemeye geçildi.