Fenerbahçe ile Bursaspor, sezon öncesi hazırlık maçında karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe Bursaspor hazırlık maçının detayları araştırılmaya başlandı. Ersun Yanal'la yeni sezonda Şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe, yeni sezonda Spor Toto 1. Lig'de mücadele edecek Bursaspor'la karşılaşıyor. Fenerbahçe Bursaspor maçı ne zaman, hangi kanalda? Fenerbahçe Bursaspor maçı FBTV'de yayınlanacak mı?

Fenerbahçe ile Bursaspor hazırlık maçında karşı karşıya geliyor. Vedat Muriç, Max Kruse ve Garry Rodrigues transferleriyle sezon öncesine hızlı giren Fenerbahçe, yeni sezon öncesi ilk sınavını Bursaspor karşısında verecek. Fenerbahçe Bursaspor maçında iki takımda iyi bir sınav vermek istiyor.

FENERBAHÇE BURSASPOR MAÇI NE ZAMAN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Fenerbahçe Bursaspor maçı 18 Temmuz Perşembe günü saat 18.30'da başlayacak. Fenerbahçe Bursaspor hazırlık maçı FB TV ekranlarından naklen yayınlanacak. Futbol severler, Fenerbahçe Bursaspor hazırlık maçında takımlarının son form durumunu görebilecekler.

Geçtiğimiz sezon küme düşen ve Başkanı değişen Bursaspor, yeni bir yapılanmayla kısa sürede Süper Lig'e çıkmak istiyor. Öte yandan Fenerbahçe, kabus gibi geçen bir sezonun ardından Şampiyonluk parolasıyla yeni sezona hazırlanıyor. Fenerbahçe Bursaspor hazırlık maçı, yeni sezon öncesi iki takımında güç testi olacak.