Fenerbahçe, transferde bombayı patlattı! Fransız Savunma oyuncusu Adil Rami, Fenerbahçe ile transfer görüşmeleri yapmak üzere İstanbul'a geliyor! Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Fransız stoper oyuncusu Adil Rami'nin, transfer görüşmeleri için İstanbul'a geleceği açıklandı!

Stoper bölgesine mutlaka takviye yapılmasını isteyen teknik direktör Ersun Yanal, Adil Rami transferi için onay vermişti. Başkan Ali Koç, Adil Rami ile görüşmek üzere, Comolli'ye talimat verdi! Adil Rami, İstanbul'a gelerek Comolli ve Başkan Ali Koç'la transfer görüşmeleri yapacak.

ADİL RAMİ FENERBAHÇE'YE TRANSFER OLUYOR! MALİYETİ NE KADAR?

1985 doğumlu olan 34 yaşındaki deneyimli stoper Adil Rami, uzun süredir "kulüpsüz" statüsündeydi. Son olarak Marsilya'da forma giyen ve sözleşme yenilemeyen Adil Rami, şu sıralar Fenerbahçe ile görüşüyor. Adil Rami, İstanbul'a gelerek Fenerbahçe ile masaya oturacak %99 ihtimalle resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Fenerbahçe, Adil Rami'ye yıllık 2,2 milyon eurodan 2 yıllık sözleşme önerecek. 1,90 boyuyla hava toplarında etkili olan Adil Rami, Fenerbahçe'nin 1 numaralı stoperi olacak.