Son dakika Fedai Baran gelişmesi! Eşi Emine Bulut'u Kırıkkalede bir kafede tartıştıktan sonra boğazından bıçaklayarak, 10 yaşındaki küçük kızı önünde canice öldüren ve Tüm Türkiye'nin nefretini kazanan Fedai Baran yaşıyor mu? Sosyal medyada "Fedai Baran cezaevinde öldürüldü." haberleri ve iddiaları dolaşmaya başlamışken Fedai Baran olayıyla ilgili son dakika önemli bir gelişme yaşandı!

Sosyal medyada Fedai Baran'ın öldüğüne yönelik iddia ve fotoğraflar paylaşılmaya devam ederken önemli gelişme yaşandı! Fedai Baran'ın ölüp ölmediğine dair vatandaşlar merakla "Fedai Baran" öldü mü sorusunu soruyorken yaşanan bu gelişme şok etti! 

FEDAİ BARAN ÖLDÜRÜLDÜ MÜ? YAŞIYOR MU?

10 yaşındaki kızının önünde Emine Bulut'u canice katleden Fedai Baran, hemen polis tarafından göz altına alınıp Kırıkkale T Tipi Cezaevine konulmuştu. Kırıkkale T Tipi Cezaevinde bulunan Fedai Baran, başka bir cezaevine nakledildi! Savcılık, Fedai Baran'ın hayati tehlike altında olmasından dolayı Fedai Baran'ın başka bir cezaevine nakledilmesine karar verdi!

Fedai Baran yaşıyor! Sosyal medyada ortaya atılan iddialar asılsız çıktı ve Fedai Baran şu anda Kırıkkale cezaevinden alınıp başka bir cezaevine nakledildi! 

EMİNE BULUT'UN SON SÖZLERİ YÜREK BURKMUŞTU

Emine Bulut'un eşi Fedai Baran tarafından bıçaklandıktan sonra kayda alan son anlarında "Ölmek istemiyorum!" feryadı yürekleri dağlamış, kızının "Anne lütfen ölme!" feryadı da tüm Türkiye'yi ağlatmıştı.

Katil Fedai Baran, ağırlaştırılmış müebbet istemiyle yargılanıyor. Cani Fedai Baran için sosyal medyada kullanıcılar "İdam" istiyor!