Sosyal medyada özellikle de İnstagram'da yaşlandırılmış "yüz" fotoğrafları trend oldu! İnstagram'da yerli ve yabancı birçok ünlü ismin gelecekteki yaşlılık halleri gözler önüne serildi. FaceApp uygulaması ile instagramda sizde yaşlandırılmış yüz pozlarınızı takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Peki FaceApp nasıl indirilir? FaceApp kurulumu nasıl yapılır?

FaceApp uygulaması, yerli yabancı birçok ünlü ismin 20-30 yıl sonraki kırışık "yüzlü" hallerini gösteriyor. Yaşlandırma tekniği kullanılarak yapılan "yaşlandırılmış" fotoğraflar, şu sıralar İnstagram platformunda bir hayli popüler. FaceApp uygulamasını kurup 21 farklı filtreyle hem cinsiyet değiştirme hem de yüz yaşlandırma yapabilmek mümkün.

FACEAPP UYGULAMASI İNDİR - FACEAPP YÜZ YAŞLANDIRMA PROGRAMI KURULUMU

FaceApp uygulaması, ücretsiz olarak sunulan bir fotoğraf editör uygulaması. Android cihazlarda Google Play Store, iOS cihazlarda ise AppStore üzerinden FaceApp uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

FaceApp uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapıp, cihazınızın Galerisinde yer alan fotoğrafı uygulamaya aktarmalısınız. Uygulamaya aktardığınız fotoğraf üzerinde, FaceApp'ta yer alan 21 filtreyi kullanarak oynama yapabilir, yüzünüzü yaşlandırabilirsiniz.