Galatasaray, uzun süredir peşinde olduğu milli futbolcu Emre Mor'u transfer etmeyi başardı! Celta Vigo kulübüne 13 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olan, ancak takımdaki disiplinsiz hal ve hareketleriyle futbolundan çok özel hayatıyla gündem olan ve sürekli kadro dışı bırakılan Emre Mor, Galatasaray'a transfer oldu! Kariyerinde yeni bir başlangıç ve yepyeni bir sayfa arayışında olan Emre Mor, milli takımdan hocası Fatih Terim'in ellerinde yeniden parlamak istiyor!

Emre Mor transferinde Celta Vigo ile Galatasaray kulüpleri çoktan anlaşmış, ancak Emre Mor'un anlaştığı menajerlik şirketinin sorun çıkarması nedeniyle transfer gerçekleşememişti. Emre Mor, transferiyle ilgili süreci yoluna koydu ve Galatasaray'a transfer olmak için büyük bir çaba sarf etti. Sorunlar hallolunca Cimbom, Emre Mor transferini tamamladı! Emre Mor'un menajeri Erick Alonso, "Anlaşma tamam." diyerek transferi birinci ağızdan açıkladı!

EMRE MOR GALATASARAY'DA! BONSERVİS BEDELİ VE YILLIK ÜCRETİ BELLİ OLDU

Galatasaray'ın transfer etmek için uğraş verdiği Emre Mor'da Galatasaray'a transfer olmayı çok istedi. Galatasaray, Emre Mor için kulübü Celta Vigo'ya bonservis bedeli ödemeyecek. Yıldız oyuncu 2 yıllığına, 800 bin euro karşılığında kiralandı ve sözleşmesine 8 milyon euro satın alma opsiyonu konuldu.

Emre Mor'un yıllık 1 milyon euro garanti ücret alacağı, bunu da Türk Lirası cinsinden ödeneceği aktarıldı.