Tüm Türkiye, Kırıkkale'de yaşanan vahşi cinayeti konuşuyor! Emine Bulut, 10 yaşındaki kızının önünde eşi Fedai Baran tarafından defalarca bıçaklandı! Cani eş Fedai Baran, kızının önünde Emine Bulut'u boğaz ve muhtelif bölgelerinden bıçaklayarak canice öldürdü! Tüm Türkiye Emine Bulut'u merak ediyor. Emine Bulut kimdir? Emine Bulut kaç yaşında ve nereli? Emine Bulut neden öldürüldü? Bu sorular yanıt arıyor.

Emine Bulut Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Kırıkkale'de eş cinayetine kurban giden Emine Bulut, 38 yaşında. Emine Bulut, kızıyla birlikte Kırıkkale'de yaşıyordu. Aslen nereli olduğu henüz bilinmeyen Emine Bulut, 10 yaşında bir kız annesi. Fedai Baran ile evliliğini sonlandırmak üzere olan Emine Bulut, canice katledildi! Emine Bulut, tüm Türkiye'nin gündemine oturdu! 

Emine Bulut Neden Öldürüldü? 

Emine Bulut, eşi Fedai Baran tarafından canice katledildi! Bir kafede 10 yaşındaki kızı ile birlikte otururken, iddiaya göre eş Fedai Baran da kafeye geldi. Kafede birlikte otururken, eş Fedai Baran bir anda sinirlendi ve cebindeki bıçakla canice darbeler savurarak Emine Bulut'u yaraladı!

Kafedeki bir kişi tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde, Emine Bulut, cani eş Fedai Baran'dan aldığı bıçak darbelerinin ardından kanlar içinde kalıyor! Ayakta bile durmakta zorlanan Emine Bulut'un ölmeden önceki son sözleri "Ölmek istemiyorum!" olurken 10 yaşındaki kızı da bu anlara şahit oluyor! 10 yaşındaki kızı, Emine Bulut'a "Anne lütfen ölme" diyor! 

Emine Bulut cinayetinin ardından Sosyal Medyadan Tepki Yağıyor! 

Kadın cinayetlerine bir yenisi daha Emine Bulut ile eklendi! Emine Bulut, cani eş cinayetine kurban giderek tüm Türkiye'yi yasa boğdu! Özellikle Emine Bulut ve kızının son görüntüleri yürekleri dağladı! Tüm Türkiye, sosyal medyadan ve diğer mecralardan "Emine Bulut için Adalet" istiyor! Emine Bulut cinayeti tüm Türkiye'de adeta infial yarattı! 

İdam Geri Gelsin Hashtagı Sosyal Medyada Gündem Oldu! 

Twitter'da #İdamgerigelsin hashtagi ile Emine BUlut'u öldüren Fedai Baran için idam isteniyor. Tüm Türkiye, Emine Bulut cinayetinin ardından yasa boğulurken, katil için de gereğinin yapılmasını istiyor.