Emine Bulut cinayetinin üzerinden çok zaman geçmedi ki Türkiye'de bir kadın cinayeti daha yaşandı! Tıpkı Emine Bulut gibi, Tuğba Anlak'ta, 6 yaşındaki kızının gözleri önünde vurulmuş, hastaneye kaldırılmıştı. Tuğba Anlak, 27 gündür yoğun bakımda ölüm-kalım mücadelesi veriyordu. Bu akşam itibariyle yaşam savaşını kaybeden Tuğba Anlak, hayata gözlerini yumdu!

Tuğba Anlak Hayatını Kaybetti! Kan Donduran Olay

31 Temmuz sabahı, İstanbul Arnavutköy'deki evinde temizliğini yaparken, kocası tarafından, 6 yaşındaki kızının gözleri önünde silahla vurulup ağır yaralanan Tuğba Anlak, 27 Ağustos akşamı hayatını kaybetti. 27 Gündür tedavi gören Tuğba Anlak, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Eski eşinden boşanıp, 6 yaşındaki kızıyla yeni bir hayat kurmak üzere, İstanbul Arnavutköy'de küçük bir eve yerleşen Tuğba Anlak, eski eşi tarafından silahla vurularak öldürüldü!

Katil eski eş, Tuğba Anlak'ı, 6 yaşındaki kızının gözleri önünde kafasından tek kurşunla hayattan kopardı! Emine Bulut'un ardından Tuğba Anlak, Türkiye'de kadına şiddetin boyutlarını ortaya koydu! 

Tuğba Anlak Cinayetinin Görüntüleri Ortaya Çıktı! 

Tuğba Anlak cinayetinin görüntüleri de kameralara yansıdı, Biraz sonra Tuğba Anlak cinayetine dair görüntüleri sizlerle paylaşacağız...