Son dakika! 24 Ocak Cuma akşam saatlerinde Elazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli, 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi! İlk belirlemelere göre 2 yaralı ve 1 vatandaşın hayatını kaybettiği depremle ilgili sıcak bilgiler gelmeye devam ediyor. Çevre il ve ilçelerden de şiddetli şekilde hissedilen Elazığ depremiyle ilgili en net ve korkunç görüntüler de ortaya çıkmaya başladı! 

Elazığ Sivrice'de meydana gelen deprem, yerin 6,75 kilometre altında, yer tabakasına çok yakın bir mesafede meydana geldi! 

Depreme Canlı Yayında Yakalandılar! 

Depreme Elazığ'ın yerel bir televizyon kanalında program yapan vatandaşlar da canlı yayında yakalandı! Programın sunucusu, konukları ve set ekibi canlı yayında büyük panik yaşadı ve reklama gitmek zorunda kaldı! 

6.8'lik depremin yaşandığı dakikalara dair en net görüntüler, canlı yayında depreme yakalanan Elazığ yerel kanalı programında ortaya çıktı! Canlı yayında depreme yakalanıp büyük panik yaşayan program ekibi, deprem nedeniyle ara vermek zorunda kaldı! Deprem nedeniyle stüdyoda büyük bir sarsıntının meydana geldiği görülüyor.

Süleyman Soylu: 2 Yaralımız Var

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı ilk açıklamada tüm çalışmaların ivedilikle sürdürüldüğünü ve depreme karşı anında tüm Devlet imkanlarının seferber edildiğini aktardı. Bakan Soylu, ilk belirlemelerde 2 yaralının bulunduğunu açıkladı.