Olay Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşandı! Bursalı Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin, bir rapor almak için hastaneye gitti. Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktor M.A'ya ricada bulunarak içeri giren ve Gazi olduğu için "Muayene önceliği" olduğunu söyleyen Gazi Üsteğmen Seçgin'e doktorun tavrı şoke etti! Gazi Üsteğmenin "Muayene önceliği" isteğine Doktor M.A, "“Kim ne hakkı verdi sana, sıranı bekle, çık dışarı, o genelge beni bağlamaz” cevabını verdi! 

Gazi Bahaddin Seçgin, doktorun bu umursamaz ve 'hadsiz' muamelesi karşısında şok oldu! Doktor M.A, Gazi Üsteğmen'in istediği raporun da ayrıca bu hastaneden verilmediğini de iddia etti. Gazi Seçgin, doktor hakkında Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu! Gazi Seçgin, gazi olduğunu söylemesine karşın kendisine karşı doktorun yaptığı onur kırıcı muameleyi üzüntüyle karşıladığını söyledi. Doktor M.A'dan şikayetçi olduğunu açıkladı. 

DOKTOR HENDEK GAZİSİNE 'SIRANI BEKLE, ÇIK DIŞARI!' DEDİ 

2016 yılında, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki 'Hendek' operasyonlarına katılan Üsteğmen Bahaddin Seçgin, hain terör örgütü Pkk militanlarınca kurşunların hedefi oldu. Gazi Üsteğmen, operasyon esnasında çıkan çatışmada omuriliğinden kurşun yedi. Omuriliğine isabet eden bu kurşun nedeniyle vücudunun %99'u felçli kalan Kahraman Gazi, mucize eseri hayatta kalmayı başardı. 

Kahraman Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin'in 5 Eylül 2019 günü karşı karşıya kaldığı onur kırıcı muamele, tüm Gazileri harekete geçirdi. Daha önce de 'Gazilere şiddete' varan dehşet verici olaylar hafızalarda yerini almıştı. Bu son olayda Üsteğmen Bahaddin Seçgin, kendisine ve 'Gaziliğe' yapılan saygısızlığa sessiz kalamadı.

Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin, Gazi olduğunu söyleyip yardım istemesine karşın kendisini tersleyip 'Yok burada herkes eşit. Öncelik yok. Herkes gibi sen de sıranı bekleyeceksin' dediği iddia edilen doktor hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulundu.