Bugün, öğle saatlerinde Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, bir kişi, sokak ortasında gördüğü 2 kişinin üzerine kurşun yağdırdı! Kameralara yansıyan olayda, boşanma davası görülen eşler olduğu öğrenilen iki "eş" karşı karşıya geldi. İmam nikahlı eşi Salih Durmuş ile sokaktan geçen Melike Baştürk'ü gören "eş" N.B, sokak ortasında katliam yaşattı! N.B, boşanma davası süren eşini ve eşinin imam nikahlı eşini kurşun yağmuruna tuttu! 

Sokaktan geçen çift, kurşun yağmurunun ardından kanlar içerisinde sokağın ortasına yığıldı! Sokakta, yaralı çifti gören vatandaşlar hızla sağlık ekiplerini ve Polisi olaydan haberdar etti. Olay yerine geren Ambulansla yaralılar hastaneye kaldırılsa da Salih Durmuş ve Melike Baştürk, tedavi gördükleri hastanelerde yaşamlarını yitirdiler! 

KATİL, ÇİFTİ TAKİP ETTİ VE SOKAK ORTASINDA ÖLDÜRDÜ! 

Katil N.B, çifti uzun süredir takipte olduğu ortaya çıktı. Salih Durmuş ve Melike Baştürk'ü takip edip sokak ortasında öldüren N.B, cinayetlerin ardından ortadan kayboldu! N.B'nin Salih Durmuş ve Melike Baştürk'ü öldürdüğü anlar sokaktaki güvenlik kameralarına yansıdı! N.B'nin sokak ortasındaki katliam görüntüleri sosyal medyada yayıldı! 

Güncelleme: Katil N.B polis ekipleri tarafından tutuklandı! 

ÇORLU'DA SOKAK ORTASINDA CİNAYET ANLARINA DAİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI!