Kanal D ekranlarında usta yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın başında yer aldığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Uzun yıllar önce yine Kanal D ekranlarında yayınlanan ÇGHB’nin ilkini aratmayan ve yavaş yavaş o tadı veren ÇGHB 2, izleyicilerin beğenisini kazanmaya başladı.

Ahmet Hilmi Deler, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Batuhan Soyaslan, Begüm Çağla Taşkın, Cemile Canyurt, Cihan Talay, Ecem Bayır, Eda Nur Hancı, Engin Demircioğlu, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Fatih Öztürk, Fatma Tezcan, Gözde Şencan, Gürhan Altundaşar, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Ozan Can Yiğit, Safa Sarı, Sema Özkan Yorgun, Yasin Çam gibi genç ve yetenekli yeni kadrosuyla ÇGHB 1’in (Eser Yenenler – Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve diğer isimlerin yer aldığı sezon.) tadını yakalamaya başlayan ÇGHB 2, 2. sezonuyla da ekranlarda olacak.

Birçok yeni oyuncu ve karakterle Kanal D’de sezona damga vuran Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, 18. bölümüyle sezon finali yaptı ve uzun bir araya gitti. Genel sanat yönetmenliği koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu ÇGHB 2, 16 Haziran 2019 Pazar günü final yaptı. İzleyiciler 2020 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni sezonu ne zaman başlayacak? Bu sorunun yanıtını merak ediyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 YENİ SEZON NE ZAMAN? 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, 19 Haziran 2019 Pazar günü final yaptı. 18. bölümün ardından yaz tatiline giren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yeni sezonunun 2019 Ekim ayının ortalarında 14-15 Ekim tarihlerinde başlaması bekleniyor. Şuan için Kanal D ve ÇGHB 2’den resmi bir açıklama ve teaser olmasa da ÇGHB 2’nin Ekim ayının ortalarında 2. sezonuyla kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.