Batman'daki Şehirlerarası Otogarı'nda büyük bir olay yaşandı! 30 Ağustos Cuma günü, Batman Otogarı'nda katil, 20 yaşındaki genci öldürdü! Cinayetin an be an görüntüleri sosyal medyada sansürsüz olarak paylaşıldı! +18, kan ve vahşet içerikli görüntüler sosyal medyayı salladı! 20 yaşındaki genci bıçaklayıp başında, ölmesini bekleyecek kadar canileşen katil kan dondurdu! 

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde 30 Ağustos Cuma günü kan donduran bir cinayet olayı yaşandı! 20 yaşında olduğu öğrenilen Suat Yükselbağ, kan davası nedeniyle öldürüldü! Çok sayıda bıçak darbesi alarak kanlar içerisinde kalan Suat Yükselbağ'ın katili, Suat Yükselbağ'ın öldüğünden emin olabilmek için, can çekişmesini izledi, başında ölünceye kadar bekledi! Olay yerine gelen Polisler, ilk etapta katil zanlısına müdahale edemedi. 

BATMAN OTOGARINDA FECİ CİNAYET

15 gün önce askerden dönen Suat Yükselbağ, R.K ve A.K isimli şahıslar tarafından Batman Otogarı'nda "pusuya" düşürüldü. Öldürülen ağabeylerinin kanı için cinayet işlediklerini ifade eden R.K ve A.K kardeşler, Batman Otogarında, Suat Yükselbağ'ı sayısız bıçak darbesiyle canice öldürdü!

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Kayda alınan cinayet görüntüleri kan dondurdu! Cinayet anını an ve an ortaya koyan görüntüler sosyal medyada paylaşıldı ve elden ele yayıldı. Ancak sansürsüz ve +18, kan, dehşet içeren görüntüleri sizlerle, yayın politikamız gereği paylaşamıyoruz. Aşağıdan sansürlü görüntüler birazdan paylaşılacak.