Ankara Etimesgut ilçesi Eryaman'da bulunan çok katlı bir binada yangın çıktı! 10 Temmuz Çarşamba akşam saatlerinde başlayan yangın, kısa sürede büyüdü ve alevler gökyüzünü kaplamaya başladı. Ankaralılar'ı korkutan yangına, itfaiye ekipleri hızla müdahale ediyor. Dış cephe malzemesinin tutuşmasıyla daha da büyüyen yangın için soğutma çalışmaları başladı.

Ankara Eryaman'daki yangında ölü yaralı var mı? Bu sorunun yanıtı araştırılıyor. Ankara Eryaman'daki çok katlı binada yaşayanların sağlık durumu ne? Merak ediliyor. Dış cephede çıkan yangının iç cephedeki daireleri etkilemediği iddia edilse de henüz teyit edilmedi. Ankara Valiliği'nden yangınla ilgili açıklama bekleniyor.

ANKARA ERYAMAN ÇOK KATLI BİNA YANIYOR İTFAİYE MÜDAHALE EDİYOR

Ankara Eryaman'da 10-15 katlı binada çıkan yangında ölü yaralı var mı? Bu sorunun yanıtı araştırılıyor. İtfaiye ekipleri binaya müdahaleyi sürdürüyor. Ankara Valiliği'nden henüz olayla ilgili bir açıklama gelmedi.

Ankara Valiliği'nin kısa süre içinde açıklama yapması bekleniyor. Ankara Eryaman'daki yangın kısa sürede büyüyerek tüm Ankaralılar'ı korkuttu.