Yeni Akit'te yer alan habere göre AK Parti'de 3 eski bakan da istifa kararı aldı! AK Parti hükümetleri döneminde Milli Eğitim Bakanlığı yapan Hüseyin Çelik, eski Sanayi Bakanı Nihat Ergün ve eski İçişleri Bakanlarından Beşir Atalay'da AK Parti'den istifa ediyor!

Bugün, Sadullah Ergin'in istifasının ardından AK Parti'de istifalar art arda geliyor! Ak Parti cephesinden şuana dek bir açıklama gelmedi. Ancak Ak Parti'den istifa eden 4 bakanın, Ali Babacan'ın partisine geçebileceği konuşuluyor! 

AK PARTİ'DEN 4 ESKİ BAKAN İSTİFA ETTİ! 

AK Parti'de 28 Ağustos Çarşamba günü eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in yanı sıra, Hüseyin Çelik, Nihat Ergün ve Beşir Atalay'da istifa kararı aldı. Bu 4 eski Bakan AK Parti'den istifa etti. 

ESKİ BAKANLAR ALİ BABACAN'IN PARTİSİNE Mİ GEÇECEK?

Yeni Yaşam ve Adalet Partisi'nin kuruluşu için hazırlıklara geçen Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül gibi isimlere, AK Parti'den "kaymaların" yaşanacağı konuşuluyordu. Bu iddiaların ardından bugün 4 Eski Bakan Ak Parti'den istifa etti. Bu 4 Eski Bakanın Ali Babacan'ın partisine geçeceği yükses sesle konuşulur hale geldi.