Günlük 12 TL Taksitli Emekli Kış Kredisi Fırsatı! Sadece O Kişilere Verilecek!

Günlük 12 TL Taksitli Emekli Kış Kredisi Fırsatı! Sadece O Kişilere Verilecek!

Bankalar emekli maaşı müşterilerine ne gibi fırsatlar sunuyor? Şekerbank tarafından sunulan hizmetlerden hangi vatandaşlarımız yararlanacak? İşte ayrıntılar...

Bankalar emekli maaşı müşterilerine ne gibi fırsatlar sunuyor? Şekerbank tarafından sunulan hizmetlerden hangi vatandaşlarımız yararlanacak? Vatandaşlarımızın krediye olan ihtiyaçlarının oldukça fazla arttığı bu dönemde vatandaşlarımız kredi imkânlarını araştırıyor. Emekli vatandaşlarımıza hangi bankalar kredi veriyor? Emekli vatandaşlarımıza kredi imkânları tanımak için bankalar hangi kampanyaları tanıyorlar. Tanınan kampanyalardan faydalanmak için krediyi sağlayan bankların emekli maaşı müşterisi mi olmak gerekiyor? Vatandaşlarımız uygun kredi seçeneklerini kamu bankalarından bulabilecekler mi? Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları ne zaman başlayacak?  Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için son gün ne zaman?
Korona virüs özellikle emekli vatandaşlarımızı olumsuz yönlerde etkilemiştir. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız kredi faiz oranlarının düşmesini bekliyor. Kredi alacak olan emekli vatandaşlarımız oldukça sıkıntılı günlerden geçiyor. Daha öncesinde de az maaş ve pahalılıktan şikayetçi olarak geçinmeye çalışan emekli vatandaşlarımız gelen korona virüs etkileriyle oluşan pahalılıktan dolayı iyice sıkıntıya düşmüşlerdir. Vatandaşlarımız bu süreci en az zararla atlatmak isterken çoğu emekli geçinemiyor ve kredilere başvuruyor. Bunun sebebi de pek çok emeklinin tek maaş ile sadece emekli maaşlarından aldıkları kazanç ile geçindirmekle yükümlü olduğu kişi sayısı da fazlaysa bu kredilere ihtiyaç duyuyorlar.

EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ!

Emekli vatandaşlarımızın her daim yanında olan Şekerbank emekliler için kredi faiz oranlarını açıkladı. Banka müşterisi olan maaşını Şekerbank aracılığı ile alan müşterileri için Şekerbank yeni kredi faiz oranlarını açıkladı. Şekerbank tarafından emeklilere yeni kredi faiz oranları açıklandı. Açıklanan yeni kredi faiz oralarından emekli vatandaşlarımız hangi şartlarla faydalanabilecekler? Vatandaşlarımız için Şekerbank tarafından sağlanan krediye emekli vatandaşlarımız nasıl başvuru yapacaklar?
Başvurular sadece şubelere gidilerek mi yapılacak? Korona virüsten dolayı pek çok bankacılık işlemi sanal ortamlara ya da bankaların mobil bankacılık uygulamalarına taşınmıştır. Karantinaların devam etmesi ve emekli olan vatandaşlarımızın da yaşları itibari ile korona virüste risk grubunu oluşturmalarından dolayı vatandaşlarımız için bankaların bu kampanya için bir kolaylık sağlayıp sağlayamayacağı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için oldukça merak edilen bir konudur. Bunun yanında vatandaşlarımıza sunulacak olan kredi imkânlarının faiz oranları da emekli vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Emekli vatandaşlarımız tarafından merak edilen işte o kredi faiz oranları Şekerbank tarafından açıklandı biz de haber kaynağımızda sizlerle paylaştık.
 
ŞEKERBANK TARAFINDAN VERİLEN 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLE KREDİ!
  • 15.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 1.324,33 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,1593 olur. Yıllık toplam maliyet % 13,9114 olur. Kredi tahsis ücreti 75 TL, sigorta ve vergiler her şey dahil ücretlerin toplamı 180,27 TL’dir.
  • 20.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 1.765,77 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,1287 olur. Yıllık toplam maliyet % 13,5450 olur. Kredi tahsis ücreti 100 TL, sigorta ve vergiler her şey dâhil ücretlerin toplamı 206,52 TL’dir.
  • 50.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 4.414,42 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,0742 olur. Yıllık toplam maliyet % 12,8903 olur. Kredi tahsis ücreti 250 TL, sigorta ve vergiler her şey dâhil ücretlerin toplamı 364,02 TL’dir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR