Günlük 12 TL Ödemeli, Yüzde 0,64 Faiz Oranı İle İhtiyaç Kredisi Veriliyor! Hemen Başvuru Yapın!

Günlük 12 TL Ödemeli, Yüzde 0,64 Faiz Oranı İle İhtiyaç Kredisi Veriliyor! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 26.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Fibabanka tarafından yapılan resmi açıklamaya göre kredi kullanımı uygun olan tüm vatandaşlarımıza günlük 12 TL ödemeli, 3 ay ertelemeli ve yüzde 0,79 kredi faiz oranından ihtiyaç kredisi sunulacak.

Fibabanka, günlük 12 TL ödeme koşulu ile yüzde 0,64 kredi faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermeye hazırlanıyor. Fibabanka tarafından yapılan resmi açıklamaya göre kredi kullanımı uygun olan tüm vatandaşlarımıza günlük 12 TL ödemeli, 3 ay ertelemeli ve yüzde 0,79 kredi faiz oranından ihtiyaç kredisi sunulacak. Vatandaşlarımızın Korona virüs sonrasında bozulan bireysel ekonomilerinin daha hızlı ve güvenli bir şekilde düzenlenebilmesi ve maddi ihtiyaçların daha kolay karşılanabilmesi adına başlatılan Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde Fibabanka ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabileceği ifade edildi. Özellikle Korona virüs döneminde işsiz kalmış olan vatandaşlarımıza aylık toplam 360 TL ödemeli kredi verilebileceği ifade edildi. Korona virüs döneminde insanların işsiz kalması ve evlerini geçindirebilmek için hiçbir şekilde iş bulamıyor olmaları sebebiyle Fibabanka tarafından başlatılan bu muhteşem kredi paketi ile tüm vatandaşlarımızın kredi ihtiyacı ve maddi tutar ihtiyaçları karşılanmış olacak. İşte tüm detaylar…

Hepimizin bildiği gibi hem kamu bankaları hem özel bankalar Korona virüs döneminin yavaş yavaş bitmesi sonucunda hayatın normalleşme sürecine girerken çeşitli kredi kampanyaları başlattılar. Özellikle Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığı ile kullanılacak olan konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve tatil kredisi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın acil nakit ihtiyacı karşılanmış olacak. Ancak herkes kamu bankalarından kredi kullanabilecek kadar şanslı değil. Özellikle Korona virüs döneminde işsiz kalmış vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğu öncelikli olarak özel bankaları tercih ediyor. Kamu bankaları hem ağır kredi kullanım şartları ve yavaş ilerleyen süreç sebebiyle kredi puanı düşük olan kişiler kredi kullanamıyor. Başta sadece herkes için geçerli olacağı belirtilmişti ancak şu aşamada sadece kredi puanı yüksek, kamu personelleri, 50 çalışandan fazla çalışana sahip olan şirketlerde çalışan daimi personeller ve daha önce ödeme geçmişi düzgün olan herhangi bir banka ile maddi açıdan problem yaşamamış olan kişiler tercih ediliyordu. Ancak Fibabanka ile beraber getirilen yeni düzenlemeye göre ödeme alışkanlıkları sağlıklı olan her vatandaşımıza ihtiyaç kredisi verilebilecek.
 
GÜNLÜK 12 TL’YE 5 BİN TL KREDİ


Günlük sadece 12 TL ödeme koşulu ile her başvuru yapan, ödeme geçmişi düzgün olan vatandaşımız Fibabanka ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Fibabanka aracılığı ile alınacak olan kredi ile beraber ödenecek olan toplam tutar ise 5 bin 950 TL olacaktır. 36 ay vadeli 5 bin TL kredi, 30 ay vadeli 5 bin TL kredi, 24 ay vadeli 5 bin TL kredi ve muadillerini kullanabilme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca kullanılacak olan kredi 5 bin TL ile 75 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Yani maddi ihtiyaç sahiplerinin en az 5 bin TL en fazla 75 bin TL kredi kullanabilme özgürlüğüne sahip olduğunu bilmelisiniz.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 hizmetinizde olan 444 88 88 Telefon Bankacılığı kanalından, fibabanka.com.tr adresinden, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından ya da size en yakın Fibabanka şubelerini ziyaret ederek hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 
 


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER