Genç Girişimcilere Halkbank’tan Büyük Destek! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Genç Girişimcilere Halkbank’tan Büyük Destek! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Halkbank girişimci kredisi nedir? Halkbank girişimci kredisinin özellikleri nelerdir? Halkbank, genç, usta, mucit, cesur girişimci kredilerinden kimler yararlanabilir? Özellikleri nelerdir? İşte ayrıntılar...

Halkbank girişimci kredisi nedir? Halkbank girişimci kredisinin özellikleri nelerdir? Halkbank, genç, usta, mucit, cesur girişimci kredilerinden kimler yararlanabilir? Özellikleri nelerdir? İşte ayrıntılar…

Halkbank hayata yeni atılmak isteyenler kendi işini kurma hayali olanlr için girişimci kredilerini devreye almıştır. Halkbank'ın bu girişimci kredileri ile iş kurmak isteyen kişilere destek olmak amacı ile sunulmaktadır. Halkbankası tarafından belirlenen şarta uyan kişiler Halkbankasının bu avantajlı desteğinden yararlanabileceklerdir.

Bu destek ile üniversiteden yeni mezun olmuş kişilerin hayata atılmalarına yeni iş fikirlerine açık kişilerede destek olmak üzere sunulan kampanya ürünüdür. Bu şartlara uyum sağlayan kişiler bu avantajlı kredi desteğinden yararlanabileceklerdir.

GİRİŞİMCİ KREDİLERİNDEN KİMLER YARARLANABİLECEK?

Halkbankası başvuru tarihi itibari ile, 1 yılı aşmayacak şekilde, ticari faaliyet sürdüren kişilerin veya herhangi bir faaliyeti olan ya da kendine ait bir işyeri olmayan fakat kendi işini kurmak isteyen girişimci kişiler bu krediden yararlanabileceklerdir.

Halkbankasının bu girişimci kredilerinden yararlanabilmek için şirket kuruluşlarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca bankanın istediği gerekli belgeler ile başvuru yapılması gerekmektedir.

GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Halkbank genç girişimci kredisinden iş kolu ile ilgili yüksek okul mezunu kişiler veya fakülte mezunu olup üniversite diploması bulunan, kişiler bu krediden yararlanabilmektedir.

Eğitimini aldığı iş konusunda tecrübesi bulunmayan yeni mezun,

30 yaşını aşmamış olan girişimciler bu krediden yararlanabilmektedirler.


Genç Girişimci Kredisinin Özellikleri

Genç Girişimci Kredisi Kredi Limiti: 50.000 TL limit ile sunulmaktadır.

Genç Girişimci Kredisi Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli olarak ödenecektir.

Genç Girişimci Kredisi Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönem imkanı ile toplam 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.

CESUR GİRİŞİMCİ KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR

Halkbank Cesur Grişimci kredisinden kurmayı düşündükleri iş kolu ile ilgili yüksek okul veya fakülte mezunu olan, kişiler cesur girişimci kredilerinden yararlanabilmektedir.

Ayrıca En az 2 yıl eğitimini almış olduğu iş konusunda tecrübesi bulunan, kişiler bu krediden yararlanabilecektir.

Yapmakta olduğu iş ve almış olduğu eğitimine göre iş kurmak isteyen kişiler bu krediden yararlanabilmektedir.

Halkbank cesur girişimci kredisinden 35 yaşını aşmamış olan girişimci kişiler yararlanabilmektedir.

Cesur Grişimci Kredisinin Özellikleri

Cesur Grişimci Kredi Limiti: 75.000 TL sunulmaktadır.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR