Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz Bankalar Hangileridir? 10.000 TL'den 100.000 TL'ye Kadar Alın!

Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz Bankalar Hangileridir? 10.000 TL'den 100.000 TL'ye Kadar Alın!

Gelir belgesiz kredi nasıl alınır? Peki hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor ve şartları nelerdir?  Denizbank'tan gelir belgesiz kredi nasıl alınır? En para gelir belgesiz kredi nasıl alınacak? Garanti Bankası gelir belgesiz kredi limiti...

Bazı bankalar tarafından da gelir belgesz olarak kredi desteği sağlanmaktadır. Fakat verilen oranlar bankalara göre değişiklik göstermektedir. Genellike kredi notuna göre kredi desteği sağlanmaktadır.

Bununla beraber kredi notunuzun yüksek olması önemlidir. Kredi notu yüksek olan kişiler gelir belgesiz olarak kolaylıkla kredi kullanabilmektedirler. Peki hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor ve şartları nelerdir? 

EN PARA'DAN GELİR BELGESİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Enpara, QNB Finanbank’a bağlı olarak çalışan dijital bir banka oluşumlarından biridir. En para sadece dijital işlemler yaparak, kredi imkanı sağlayan bankadır. En para kendi müşterilerine 50.000 TL’ye kadar, gelir belgesiz kredi imkanı sağlamaktadır.

Banka 3 ay sonra ödeme imkanı da sağlamaktadır. Banka kendi müşterilerine özel olarak kampanyalar oluştururken, ihtiyaç kredisi ile beraber müşterilerinin 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilmek için SMS ile başvuru kolaylığıda sağlanmıştır. Bunun için T.C kimlik numarası ile beraber, 5030'a SMS yollayarak, kredi başvurusu gerçekleştirilmektedir.

GARANTİ BANKASI'NDAN GELİR BELGESİZ 100.000 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Garanti BBVA kredi notuna ve sigorta durumlarına göre kredi vermektedir. Durumları iyi olan müşterileri için Garanti BBVA, 60 ay vade seçeneği ile beraber 100.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Bununla beraber Garanti BBVA'nın size en yakın şubesine giderekte kredi başvurusu yapabilirsiniz.

DENİZBANK'TAN GELİR BELGESİZ 55.000 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Denizbank yeni kredi kampanyası devreye almıştır. Denizbank tarafından devreye alınan kredi kampanyası kapsamında, 55.000 TL tutarında gelir belgesiz olarak kredi desteği sağlamaktadır. Dilerseniz şubeye gitmeden internet sitesi üzerinden ve mobil bankacılık üzerinden de başvuru kolaylığı sağlanmıştır. İsterseniz size en yakın Denizbank şubesie giderekte kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank gelir belgesiz krediyi 60 ay vade seçeneği ile sağlamaktadır. 

Ayrıca SMS yolu ile de gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS yolu ile başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı 3280'e yollayarak'ta kredi başvurusu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER