Garanti BBVA 100.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?

Garanti BBVA 100.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?
YAYINLANMA TARİHİ: 27.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Garanti BBVA 100.000 TL Emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? Garanti BBVA üzerinden emekli kredisi almak için şartlar nelerdir? Garanti BBVA üzerinden emekli kredisi alacak olan müşteriler kredi başvurusu için ne yapması gerekiyor? İşte detaylar..

Garanti BBVA 100.000 TL Emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? Garanti BBVA üzerinden emekli kredisi almak için şartlar nelerdir? Garanti BBVA üzerinden emekli kredisi alacak olan müşteriler kredi başvurusu için ne yapması gerekiyor? Sizlere bu yazımızda bankanın son yaptığı emekli kredisi kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz.
Emekli kredileri bankaların en çok kampanya yaptıkları kredi türü olarak bilinmektedir. Eğer emekli maaşınız varsa, emekli maaşınızı aldığınız bankadan kolay ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Garanti BBVA’da emeklilere özel kredi başvurusu kampanyası hazırlamıştır. Eğer bu bankadan emekli maaşı alırsanız, kredi notunuz düşük olsa bile 100000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olmanız durumunda hemen kredinizi kullanabileceksiniz.

Garanti BBVA 100.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu

Bankadan kredi başvurusu yapacaksanız bankaya maaş taşıması yapmanız gerekmektedir. Garanti BBVA üzerinde emekli maaşı almayan müşteriler e-devlet sisteminden veya SGK kurumundan emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda hemen kredi kullanabileceklerdir. Maaş taşıma işlemlerini bitiren müşteriler en yakın banka şubesine giderek kimlikleri ile maaşlarının tutarına göre ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. Banka aynı gün onaylı 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak emekli kredisi vermektedir. Alacağınız bu kredilerde uygun faiz oranları ve dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabileceksiniz.

Garanti BBVA üzerinden emekli maaşı alan müşteriler kredi başvurusu yaptıkları gibi ayrıca bu banka üzerinden verilen emekli kredi kartı başvurusunu da yapabilmektedirler. Sizlerde Emekli kredi kartı başvurusu yaparsanız, BONUS özellikli kart sahibi olacaksınız.

Garanti BBVA Emekliye Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Banka emeklilere ihtiyaç kredisi verdiği gibi dilerlerse borç kapatma kredileri de vermektedir. Üstelik banka emekli maaşını diğer bankadan borcunuz olduğu için taşıyamıyorsanız, bu borç tutarı içinde ayrıca kredi alabilir ve maaş taşımasını yaparak daha yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden emekliye borç kapatma kredisi ihtiyaç kredileri ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için verilmektedir. Sizde en yakın banka şubesinden 60 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirsiniz.

100.000 TL Emekli Kredisi Veren Diğer Bankalar

Garanti BBVA haricinde ayrıca emekli kredisi veren diğer bankalardan da işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler emekli maaşlarını taşımaları durumunda diğer bankalardan da uygun faizlerle kredi alabilmektedirler.
Emekli kredilerinde en çok tercih edilen banka kamu bankalarıdır. Bankalar ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank olarak bilinmektedir. Bu bankalardan alacağınız kredilerde 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde onay alabilirsiniz.

Kamu bankaları haricinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız diğer bankalar ise, Akbank, Denizbank, Burgan Bank, Şekerbank, TEB ve ING Bank’tır. Bu bankalardan da 100.000 TL’ye kadar maaşınızı almanız durumunda kredi alabilirsiniz. Emekli kredilerinde bankalar kredi notu düşük olan emeklilere de imkan verecektir. Ama eğer icralık bir durumunuz varsa bu icralık borcunuzu kapattıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER