Garanti BBA, Aktifbank, Fibabanka Düşük Kredi Notuna Kredi müjdesi

Garanti BBA, Aktifbank, Fibabanka Düşük Kredi Notuna Kredi müjdesi
YAYIN TARİHİ: 8.03.2020 21:20:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

800 puanım var kredi olur mu? 800 puana kredi veren bankalar hangileridir? 800 puanı olan kişilerin başvuru yapacakları bankalar hangileridir? Sizlere bu haberimizde son günlerde sıklıkla sorulan ve bir türlü cevabını bulamadığınız bu kredi haberi hakkında bilgiler vereceğiz.

800 puanım var kredi olur mu? 800 puana kredi veren bankalar hangileridir? 800 puanı olan kişilerin başvuru yapacakları bankalar hangileridir? Sizlere bu haberimizde son günlerde sıklıkla sorulan ve bir türlü cevabını bulamadığınız bu kredi haberi hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle bankalardan kredi alabilmeniz için ve sıkıntısınız onay yaşamanız için 1100 ve üzerinde puanınız olması gerekiyor. 800 kredi notu bankalara göre düşük bir kredi notudur. Bazı bankalar bu kredi notuna konut kredisi bile vermezler. Bu yüzden bu kredi notunu yeni düşürdüyseniz hemen kredi notu yükseltme işlemlerine başvuru yaparak tekrardan kredi puanınızı yükseltebilirsiniz.

Eğer kredi notunuz 800 çıktı ve acil kredi almak istiyorsanız da bazı bankalar bazı şartlara uygun olan müşterilere belirli faizlerde ihtiyaç kredisi ve ipotekli krediler vermektedir. Öncelikle eğer kredi notunu öğrenen kişi emekliyse bu kredi notuyla kendi emekli maaşı aldığı bankadan hemen aynı gün kredi alabilir. Eğer bankanız size kredi vermiyorsa ve emekli maaşınız kamu bankalarında değilse hemen kamu bankalarına maaş taşıması yaparak 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Ama eğer bu kredi puanı ile çalışıyorsanız şimdi size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Aktifbank 800 Puana Kredi


Aktifbank üzerinden kredi alacak kişiler için kredi notu çok önemli değildir. Bu yüzden banka yüksek faizlerle kredi vermektedir. Aktifbank n kolay kredi adında verilen bu krediler 40.000 TL’ye kadar aynı gün onay verilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvuruda kredi onayı alırsanız banka personeli sizin adresinize gelerek kredi onayı verecektir ve kredinizi adresinizde kullandıracaktır. Eğer passolig kartı kullanıyorsanız banka size passolig üzerinden de kredi alma imkanınızı verecek ve bu şekilde bankacıyı beklemeden onaylanan kredinizi anında hesaba atabileceksiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

Bu bankadan da  düşük kredi notunuz olduğu zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama eğer düşük kredi notunuz var ve hala gecikmeli ürünleriniz varsa maalesef kredi alamazsınız. Banka 3 aylık sigortası olan kişilere kimlikleri ile birlikte banka şubelerine geldiklerinde 20.000 TL’ye kadar kredi verecektir. Eğer kredi notunuz 1100 ve üzerindeyse bu kredi limiti 100.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Fibabanka Düşük Kredi Notuna 10.000 TL Kredi Veriyor

Eğer kredi notunuz düşükse banka şubelerine kefille birlikte giderek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde banka size 10.000 TL ve 24 ay faizle kredi sicilinizi düzeltmeniz için imkan ve acil nakit ihtiyacınız için para verecektir. Tekrar etmek gerekirse eğer kredi notunuz düşükse sadece bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi için bulacağınız kefilin de kredi sicili iyi olması ve bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Kefil olarak bulduğunuz kişi ayrıca evli ise eş rızası da alınacaktır. Bunu banka personeli alacaktır.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR