Garanti Bankası’ndan Her Başvuru Yapana 25 Bin TL Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası’ndan Her Başvuru Yapana 25 Bin TL Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi!
YAYINLANMA TARİHİ: 26.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Garanti Bankası’ndan her başvuru yapana 25 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi! İşte başvuru şartları…

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde pek çok vatandaşımız işten çıkarılmak zorunda kaldı. Böylelikle vatandaşlarımız ekonomik açıdan sıkıntı yaşamaları ile birlikte gündemimizde ki yerlerini almaktadır. Kredi, kredi kartı ya da faturalarını ödemekte güçlük çekmeleriyle birlikte ön plana çıkmaktadırlar. Böylelikle devlet ve devletin alt birimleri tarafından pek çok destek sağlandı. Ancak bu destek ödemeleri yeterli kalmadığından dolayı pek çok vatandaşımız için zorlu bir sürecin başlamasına sebep oldu. Bu süreç içerisinde vatandaşlarımız maddi sıkıntı yaşamaları doğrultusunda borçlarını ödeyememektedirler.
Günümüzde zorlu bir süreç sonrasında normalleşme sürecine yavaş yavaş adımlar atılmaya başlandı. Ekonomik İstikrar Paketi kapsamında birbirinden farklı tedbirler alınarak pek çok vatandaşımızın ekonomik sıkıntıdan kurtulması hedeflenmektedir. Kamu bankaları ya da özel bankalar bu zorlu süreç içerisinde vatandaşların yanında olarak birikmiş borçlarını ödeme olanağını sunmaktadırlar. Böylelikle bu fırsat kapsamında birikmiş borçlarınızı tek bir banka üzerinden toplayarak büyük avantajlardan yararlanabilirsiniz. 60 aya varan vade seçenekleri doğrultusunda Garanti BBVA müşterileri için borç transfer kampanyası olanağını sunarak müjdeli haberi vermiştir.

BORÇ TRANSFER KREDİ FIRSATLARI!

Borç transfer kampanyası dâhilin de bütün problemleriniz ortadan kalkacak ve büyük avantaj sağlama olanağını bulabileceksiniz. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlarımız en yakın Garanti BBVA şubeleri üzerinden ya da Kredi hattı (444 03 35) üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgileri öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.


Tüketicilerin kullanımları doğrultusunda borç transfer kampanyası dahilinde birbirinden farklı bankalar üzerinden ya da birden fazla sayıda bulunan bireysel ihtiyaç kredi dosya masraflarını ödemenize gerek kalmadan bütçenize en uygun koşullar ile birlikte borçlarınızı transfer etme olanağına sahip olabilirsiniz. Böylelikle borçlarınız tek bir çatı altında toplanacak ve ödeme kolaylığından yararlanabileceksiniz. Ayrıca kampanya kapsamında ödeme vadelerinizi uzatma olanağına sahip olabilir ya da aylık ödeme tutarlarınızı düşürme fırsatını bulabilirsiniz. Aynı zamanda borçlarınızı biriktirerek tek bir yerden ya da aynı gün ödeme fırsatını da bulabileceksiniz.

3 İLA 60 AY VADE İMKÂNI İLE BORÇ KAPATMA KREDİSİ!

Garanti BBVA bu zorlu süreç sonrasında müşterileri için borç transfer kampanyasından yararlanma olanağını sunmasıyla beraber 3 ila 60 aya varan vade imkânlarını sizlere sunmaktadır. Üstelik faiz oranları alınan kredi miktarına göre farklılık gösterebilmektedir.
Bireysel kredi olanağından faydalanmak isteyen çalışan, emekli ya da kira geliri sahibi olan bireyler için 60 ay vade imkânı sunuluyor. Şahıs işletmeleri ya da firma ortaklığı gibi bireysel kredi başvuruları yapan bireyler için ise 36 ay vade fırsatı sunuluyor. Ticari amaçlı ihtiyaç kredi kullanımı sunulmasıyla beraber ihtiyaç kredi kullanımlarında ki vade 3 ay olarak belirlenmektedir.
 
Garanti BBVA internet bankacılığı veya Garanti Mobil üzerinden kredi başvurusu yapabilecek olan katılımcılar, onaylanan miktar kadar kredi kullanabilmektedir. Garanti BBVA üzerinden maaşlarını almayan müşterilerin Garanti BBVA internet şubesi veya Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden alabilecekleri üst limit, bireysel müşteriler 25.000 TL, Esnaflar için 60.00 TL’dir. 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER