Garanti Bankası Sıfır Faizli 60 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor! Hızlı Başvuru Yapın!

Garanti Bankası Sıfır Faizli 60 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor! Hızlı Başvuru Yapın!

Borçlarınızın tamamının 60 aya varan vadelerle tek bir çatı altında toplamak ve kredilerinizin vadelerini uzatmak için Garanti BBVA şubelerimize gidebilir ya da Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’nı (444 0 335) arayabilirsiniz.

Garanti Bankası son dönemlerde yaptığı kampanyalar ve telafi kredi paketleri ile beraber vatandaşların tekrar gönlünü almayı başardı. Garanti Bankası borç kapatma kredisi verecek, borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikli olarak belirli şartları karşılaması gerekiyor. Ancak Garanti Bankası borç kapatma kredisi hakkında bilmeniz gereken en önemli ayrıntı sıfır faizli olmasıdır. Yani 60 bin TL Garanti Bankası borç kapatma kredisi kullanan kişilerin ödemelerinin toplam 60 bin TL olması anlamına geliyor. Bu sayede borç kapatayım derken yeni bir borç batağına girmeden hızlı bir şekilde Garanti Bankası borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası geçtiğimiz dönemlerde sürpriz faizler ve sürpriz ödemeler çıkartmış olan vatandaşları mağdur eden büyük bir özel banka idi. Ancak artık bu tarz uygulamalardan çekildi. Özellikle BBVA adlı farklı bir şirkete satılan Garanti Bankası artık önemli olanın banka müşterisi sadakati olduğunu çok iyi biliyor. Bu nedenle Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasını başlattı Bundan böyle ihtiyaç sahibi olan kişilerin çok daha kolay bir şekilde borç kapatma kredisi kullanabileceği ifade ediliyor. Vatandaşlarımızın pek çoğu Garanti Bankası borç kapatma kredisinin faizsiz olduğunu bilmiyor. Ancak bu haberi okuyan şanslı kişiler Garanti Bankası borç kapatma kredisini faizsiz bir şekilde kullanacak ve dağınık borçlarını kapatarak tek bir yere düşük ödemeli borç ödemesi yapacak.

GARANTİ BANKASI SIFIR FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ


Borçlarınızın tamamının 60 aya varan vadelerle tek bir çatı altında toplamak ve kredilerinizin vadelerini uzatmak için Garanti BBVA şubelerimize gidebilir ya da Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’nı (444 0 335) arayabilirsiniz.
Farklı bankalardan aldığınız bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi Borç Transferi kampanyamızla bütçenize en uygun şekilde ve dosya masrafı ödemeden transfer edebilirsiniz. Borç Transferi kampanyası ile vadelerinizi uzatabilir ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını düşürebilirsiniz. Borçlarınızı birleştirerek, aynı gün tek bir yerden kredinizi anında ödeyebilirsiniz. Kampanya kapsamında 3-60 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
Bireysel ihtiyaç kredileri için maksimum vade sınırı çalışan, emekliler ya da kira geliri sahipleri için 60 ay, yalnızca şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşteriler için 36 aydır. Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 aydır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil’den yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil’den kullanılabilecek üst limit bireysel müşteriler için 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir.

GARANTİ BANKASI FAİZSİZ BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Krediyi 3-60 ay arası vadelerle kullanabilirsiniz. Vade süresi ve faiz oranları kredi kullanım miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Faiz oranları; bireysel kredi kullanımları için çalışan, emekli ya da kira geliri olanlar için 60 ay. Ticari amaçlı kullanacak, şahıs firması ya da bir firmada ortaklığından dolayı geliri olanlar için ise 36 ay olarak belirlenecektir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR