Garanti, Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası Bahar Kredisi Vereceğini Duyurdu

Garanti, Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası Bahar Kredisi Vereceğini Duyurdu
YAYINLANMA TARİHİ: 12.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

İndirimli bahar kredisi veren bankalar kampanyalarını açıklamaya başladı. Sizde eğer ihtiyaç için kredi başvurusu yapacaksanız bahar kredisi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. İndirimli bahar kredisi başvurusu için başvuru şartları uygun olan müşteriler bu kredilerden onay alabilirler.

İndirimli bahar kredisi veren bankalar kampanyalarını açıklamaya başladı. Sizde eğer ihtiyaç için kredi başvurusu yapacaksanız bahar kredisi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. İndirimli bahar kredisi başvurusu için başvuru şartları uygun olan müşteriler bu kredilerden onay alabilirler. Her bankanın bu kredi kampanyası olsa da sizlere hızlı onay alacağınız ve aynı gün içinde kredi kullanabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bahar kredisi adı altında yapılan kampanyalarda kişilerin kredi notu düzgün olması durumunda diğer banka şartlarına bakılacaktır. Tüm şartlar uygun olduğunda banka size kredi onayı verecektir. Kredi onayı alındıktan sonra hemen aynı gün içinde banka şubesinden veya internet üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere bahar kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti BBVA Bahar Kredisi

Garanti BBVA ilk bahar kredisi kampanyası yapan bankalardan birisidir. Acil nakit ihtiyaçlarınız için bu bankadan 1.12 faiz oranı ile bahar kredisi alabilirsiniz. Bahar kredisi limiti 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak verilecektir. 01.Haziran.2020 tarihine geçerli olan bu kampanyada onay alan müşteriler aynı gün içinde kredilerini kullanabilmektedirler. Sizde banka şubesinden veya internet bankacılığı üzerinden bahar kredisi alabilirsiniz. Garanti BBVA şubelerinden kredi başvurusu yapacaksanız sadece kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır. Banka sizin başvurunuzu değerlendirecek ve SGK durumunuza online hizmetler sayesinde bakacaktır. Bu durumda en az 3 aylık sigortanız varsa kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Akbank Bahar Kredisi

Akbank bahar kredisi adı altında verilen kredilerde müşterilere kredi notuna göre faiz oranı uygulamaktadır. 20.000 TL’ye kadar verilen bahar kredisi aynı gün onay alması için tasarlanmış bir kredi kampanyasıdır. Kredi başvurusu banka şubesinden, ATM’den, müşteri hizmetleri telefon numarasından ve internet bankacılığından yapılmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden Akbank Direkt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse daha yüksek limitle kredi alabilirsiniz. Akbank bahar kredisi 60 ay vadeli olarak verilmektedir. Kampanyanın son bitiş tarihi 15.Haziran.2020.

Fibabanka Bahar Kredisi

Fibabanka özel müşterilerine %0.99 faiz oranları ile bahar kredisi kampanyası yapmıştır. Sizde eğer bu bankadan ihtiyaç kredisi alacaksanız ve düşük indirimli faizlerlerden yararlanacaksanız bahar kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bahar kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine evrakları ile gidebilirler. SMS veya internet üzerinden yaptığınız başvurular klasik kredi başvurusu olarak bilinmektedir. Kredi limiti 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Bahar kredisi almak için en az 3 aylık bir çalışmanız ve sigortanız olması, kredi puanınızın da 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir.


İş Bankası Bahar Kredisi

İş Bankası 50.000 TL’ye kadar bahar kredisi vereceğini duyurdu. Sizde bu bankadan ihtiyaç kredisi adı altında 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bahar kredisi faiz oranları %1.02 olarak bilinmektedir. İş Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka şubelerinde evrakları ile birlikte giderek bahar kredisi başvurusu yapabilirler. Eğer bu bankadan maaş alan müşteriyseniz İŞCEP üzerinden hiç bankaya gitmeden onaylı olan bahar kredinizi kullanabilirsiniz. İŞ bankası verdiği bu kredilerde 60 Ay vade ile hizmet verirken 15 Haziran 2020 tarihine kadar bu kredileri vereceğini duyurmuştur.

Ziraat Bankası Bahar Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden bahar kredisi başvurusu yapacak olan kişiler emekli veya bu bankadan maaş alan memur, çalışan olması gerekmektedir. Özel sektör çalışanıysanız ziraat bankası bahar kredisi başvurusu yapacağınız zaman bir kefil getirmeniz gerekiyor. Kefil ile birlikte başvuru yaptığınızda 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları 0.99 civarında olacaktır. Emekli olan kişiler bahar kredisi başvurusu yapacaklarsa maaşlarını bu bankaya taşımaları zorunludur. Bahar boyunca verilecek bu kredi kampanyasında bankalar sürekli olarak kredi kampanyalarını güncel tutacaktır. Başvurular sadece banka şubelerinden evraklar ile yapılmaktadır.

Vakıfbank Bahar Kredisi

Ülkemizdeki bir diğer kamu bankası da baharın gelmesinden sonra Mart ayından itibaren bahar kredisi kampanyası başlatmıştır. Kişilerin maaşlarının 15 katına kadar verilen bu kredilerde üst limit 100.000 TL’dir. Sizde eğer bu bankadan kredi alacaksanız bir sıkıntınızın olmaması gerekiyor. Banka sicili ve banka kredi notu kötü olan kişilerin yaptıkları başvurular onaylanmaz. Vakıfbank üzerinden alacağınız bu kredilerde 60 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Bu bankadan ve diğer kamu bankalarından kredi kullanmak için en az 6 aylık kesintisiz sigortanızın yatması gerekiyor.

BORSA İSTANBUL ÇÖKTÜ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

DOLAR UÇUYOR! PEKİ DOLAR NE KADAR YÜKSELECEK? İŞTE CEVABI...

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER