Ferahlatan Yılbaşı Kredi Kampanyası Geldi! Kredinizi Aralık 2020'de Çekin, 2021 Nisan'da Ödeyin!

Ferahlatan Yılbaşı Kredi Kampanyası Geldi! Kredinizi Aralık 2020'de Çekin, 2021 Nisan'da Ödeyin!

Şekerbank Ferahlatan kredinin özellikleri nelerdir? Krediden kimler yararlanabilecek? Başvuruları nasıl olacak? Gerekli belgeler nelerdir?

2020 sonlarına gelirken kredi kampanyaları gelmeye devam ediyor. Yeni yılla beraber kampanyalar açıklanıyor. Ferahlatacak yılbaşı kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Araba alma hayali olan vatandaş kredi uygun faizle taşıt kredisi veren bankaları yoğun bir şekilde araştırmaya devam ediyor.

Korona virüs salgını kapsamında ertelemeli, kredi kampanyaları vatandaş tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu kapsamda Şekerbank tarafından yılbaşı ile devreye alınan Ferahlatan Kredi kampanyasıda ertelemeli kredi imkanını sunmaktadır. İşte ferahlatan kredinin tüm detayları...

"FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI" ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Şekerbank tarafından yapılan açıklama kapsamında," siz değerli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçlarında her zaman en avantajlı faiz oranlarıyla yanında olmaya devam ediyor! Faiz oranınızı Kredi Skorunuz belirlesin.." şeklinde açıklama yapılmıştır. Şekerbank ferahlatan kredinizi;

Şekerbank Ferahlatan Kredi; 1.42' den başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır.

Şekerbank Ferahlatan Kredi; 2021 Nisan' da başlayan ödeme imkanları ile sunulmaktadır.

Şekerbank Ferahlatan Kredi; 3 ay ödemesiz dönemli olarak sunulmaktadır.

Şekerbank Ferahlatan Kredi; 36 aya varan vade seçenekleri ile sunulmaktadır.

Şekerbank Ferahlatan Kredi; KKB skorunuza göre değişen faiz oranı seçenekleri ile sunulmaktadır.ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ 2. EL TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU

- 60 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.


-Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterli olmaktadır.

- İkinci el taşıtlar için 15 yaşa kadar araçlar kredilendirilir.

- Sıfır km binek araçlar Nihai fatura değeri (ikinci el taşıtlarda kasko değeri) bedelinin 120.000 TL'ye kadar kısmı için %70 oranında kredilendirilmektedir. Kredinin 120.000 TL'yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilmektedir.

- Başvuruda kefil şartı aranmamaktadır. Şekerbank gerekli gördüğü durumlarda dilerse eğer kefil talep etme hakkına sahip olmaktadır.

ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ BAŞVURUSUNDA GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

- Başvuru Formu doldurulması gerekmektedir.

- Başvuruda Kimlik fotokopisi gerekmektedir.

- Başvuruda, Başvuru sahibine ait gelir belgesi gerekmektedir.

- Başvruda ücretli çalışan kişiler için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte Firma Yetkili İmza Sirküleri, gerekmektedir.

- Serbest çalışmakta olan kişiler için vergi levhası-ticaret sicil gazetesi-imza sirküleri ve oda sicil kaydı belgesi veya faaliyet belgesi gerekmektedir.

- 0 km taşıtlar için proforma fatura / 2. El taşıtlar için satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi gerekmektedir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR