Faturalı Hattı Olanlar 10 Bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanabiliyor! İşte Başvuru Şartları!

Faturalı Hattı Olanlar 10 Bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanabiliyor! İşte Başvuru Şartları!

Faturalı hat kullanıcıları için müjdeli haber geldi. Pandemi sürecinde pek çok vatandaşımızın faydalanabileceği bu ihtiyaç kredi fırsatı doğrultusunda büyük avantaj sağlama olanağına sahip olabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcıları için müjdeli haber geldi. Pandemi sürecinde pek çok vatandaşımızın faydalanabileceği bu ihtiyaç kredi fırsatı doğrultusunda büyük avantaj sağlama olanağına sahip olabilirsiniz. Faturalı hatlar için kullanılan bu fırsatlar kapsamında milyonlarca vatandaşımız için büyük fırsatlar tanınmaktadır. Son zamanlar da birçok vatandaşımız bu süreç zarfında banka tarafından kredi çekerek hayatını kolaylaştırmak istemektedir. Ancak icralık olan ya da kredi notu düşük olan bireyler maalesef kredi fırsatlarından yararlanırken zorluk çekmektedirler. Ancak bu kişiler için sunulan avantajlar kapsamında kefil ya da ipotek göstermeniz doğrultusunda kolay bir şekilde yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Aksi takdir de bankalar başvurunuzu olumsuz yanıtlayabilmektedir. Ancak yapılan açıklamalar kapsamında Faturalı hat sahibi olan bireyler için kredi fırsatı sunulacağı açıklandı. Dikkatleri üzerine çeken bu kredi fırsatları doğrultusunda detaylı ayrıntılar şu şekildedir…

FATURALI HAT SAHİBİ OLAN BİREYLERE KREDİ FIRSATI GELİYOR!

Son dakika açıklamaları kapsamında faturalı hat sahibi olan bireyler için kredi fırsatı sunulacağı açıklanması ile birlikte müjdeli haber verildi. GSM operatörü üzerinden 6 aydan fazla ve uzun süreli kullanılan faturalı hat sahipleri operatör bayileri üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri doğrultusunda kredi fırsatlarından yararlanabilecek. Üstelik faturalı hatlar için sunulan bu fırsat kapsamında kefil ya da ipotek olanağı sunulmamasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir. Ancak telefon faturalarınızı düzenli olarak ödemiş olmak önemli unsurlar arasında bulunuyor.
Son zamanların en çok dikkatlerini çeken bu konu ile birlikte pek çok vatandaşımız araştırmalarını sürdürmektedir. GSM operatörleri bankalar tarafından sunulan bu olanaklar sayesinde eğer faturalarını düzenli ödüyor ise ihtiyaç kredilerini çekebileceklerdir. Bu olanak ise şu anlamda karşımıza çıkmaktadır. GSM operatörlerinin bayileri tarafınca kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen bireyler için telefon satın alınması doğrultusunda aylık düzenli olarak ödeme yapılmaktadır. Bu ödemeleri şimdiler de ise ihtiyaç kredileri kapsamında vererek bu mantık ile ödemelerini yapma olanağını sunmaktadır. Ancak bu kapsam doğrultusunda fatura puanınız ön plana çıkmaktadır. Düzenli faturalarınızı ödüyor iseniz bu durumda faizsiz ve masrafsız kredi fırsatından yararlanabileceksiniz.


FATURALI HATLAR İÇİN FAİZ VE MASRAF ÖDEMELERİ!

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmesinin ardından faturalı hat üzerine kredi çekimi yapılması durumunda faiz ya da masraf ödemelerinin yapılıp yapılmayacağı araştırılmaktadır. Ancak bu kredi fırsatlarında masraf ödemeleri yapmamanızı sağlayacak. Bu masraflar kapsamında telefoncu ya da aracı kurum tarafından masraf karşılanması durumunda 100 TL’den 500 TL’ye hatta 1000 TL’ye kadar kredi masrafları çıkabilmektedir. İhtiyaçlarınız durumunda alacağınız kredi üzerinden komisyon kesilir ve geriye kalan kısım hesabınıza aktarılmaktadır.

FATURALI HATLARA KREDİ ALMA KOŞULLARI NELERDİR?
  • Faturanızın üzerine kredi alabilmeniz için aşağıdaki koşulları taşıyor olmanız gerekir.
  • Adınıza kayıtlı olan faturanın en az 6 aydır kullanılıyor olması gerekir.
  • Fatura borçlarınızın son bir yıl içinde düzenli olarak ödenmiş olması gerekir.
  • Son iki yıl içinde herhangi bir cihaz kampanyasından ceza almamış olmanız gerekir.
  • Alacağınız cihazın tarifenizin içinde olması gerekir. Bunu dışında hat tarifenizi, alacağınız cihazın tarifesine yükseltmiş olmanız gerekir. Çünkü kredi verirken, nakit tutarı değerinde satılacak olan telefonlar, belirli bir hat tarifesine göre sunulmaktadır.
Yukarıdaki koşulları taşıyorsanız, kefile, kredi notuna ya da ipotek gibi belgelere ihtiyaç duymadan kredinizi kolayca alabilirsiniz. Ödemeleriniz için yine bankalarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Faturanıza tanımlanan taksit tutarlarını, her ay düzenli olarak ödemeniz gerekir. Böylelikle GSM operatörleri bayilerine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi fırsatlarından kolay bir şekilde yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER