Evleneceklere Sıfır Faizli 6 Ay Ödemesiz Kredi Verilecek! Hemen Başvuru Yapın!

Evleneceklere Sıfır Faizli 6 Ay Ödemesiz Kredi Verilecek! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 25.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde günümüzde 2020 yılı içerisinde düğün yapacak olan vatandaşlarımızın birçoğu ertelemek zorunda kaldı.

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde günümüzde 2020 yılı içerisinde düğün yapacak olan vatandaşlarımızın birçoğu ertelemek zorunda kaldı. Korona virüs ile mücadele dönemi sonrasında normalleşme sürecine girilmesinin ardından devlet tarafından vatandaşlarımızın bu süreç zarfında daha çok dikkat etmeleri ile birlikte olağanüstü fırsatlar sunuluyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası ile birlikte Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamalar kapsamında evlenecek gençler için müjdeli haber geldi.
Üç kamu bankası ve iki katılım bankası geçtiğimiz hafta sonu içerisinde yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda evlenecek çiftler için kredi başvuruları devam ediyor. Yapılan açıklamalar kapsamında evlenecek olan çiftler için 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL’ye kadar destek kredisi sağlanmasıyla beraber çeyizlerinizi alma ya da evinizin içi için kullanma olanağı sunulmaktadır. İşte tüm bu konulara dair detaylar haberimizde…

GENÇLER İÇİN MÜJDELİ HABER GELDİ!

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde evlenecek çiftler tarafından düğün tarihlerinin ertelenmesi gündemimizdeki yerini almaktadır. Bu zorlu süreç içerisinde düğün borçlarını ödeyemeyen ya da çeyizlerini alamayan vatandaşlarımız için devlet destekli kredi fırsatları sunuluyor. Kredi fırsatları kapsamında bankalar tarafından gelen açıklamalar şu şekildedir:
"Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız." İfadeleri kullanıldı.


SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ FIRSATI!

Çeyiz almak isteyen genç evlenecek olan çiftler için 3 kamu bankası ve 2 katılım bankası tarafından olağanüstü düşük faiz oranını sahip kredi destek paketi oluşturuldu. Tasarlanan kredi fırsatları doğrultusunda yüzde 0,82 faiz oranı ile birlikte vatandaşlarımıza müjdeli haber verildi. Yerli üretim yapan firmalar tarafından 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatında pek çok vatandaşımız çeyizlerini kolay bir şekilde alma olanağına sahip olabilmektedir. Aynı zamanda unutulmamalıdır ki yerli üretim yapan ve anlaşma yapılan firmalar üzerinden bu alışveriş fırsatlarını değerlendirme olanağına sahip olmalısınız. Bu durumda azami 6 ay ödemesiz olmasının yanı sıra 60 ay vade imkanları ile kredi fırsatı sunuluyor. Asgari kredi limiti ise 3 bin TL, azami kredi limiti ise 30 bin TL olarak belirlenmiştir.
Kredi için dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntılar ise şöyle:
  • Cep Telefonu, bilgisayar ve tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.
  • Satıcı firmanın bankanın müşterisi olması esastır.
  • Banka gerekli görülmesi durumunda kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
DÜŞÜK FAİZ ORANI İLE SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ FIRSATI!

Günümüzde korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde girilmesinin ardından pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan sıkıntılı süreç içerisinde geçmektedir. Bu kredi kampanyası doğrultusunda 10 bin TL’ye kadar kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız ay içerisinde ödeyecekleri taksit tutarı 252 TL’ye denk gelmektedir. 6 ay geri ödemesi kredi kapsamında vatandaşlarımızın bankaya olan borçları 13 bin 104 TL olarak belirlenmektedir. Kredi kapsamında başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız başvuru işlemlerinizi en yakın şubelerden yapma olanağına sahip olabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER