Evleneceklere Müjdeli Haber Geldi! Sıfır Faizli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Hemen Başvuru Yapın!

Evleneceklere Müjdeli Haber Geldi! Sıfır Faizli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Hemen Başvuru Yapın!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası ile birlikte Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından son dakika müjdeli haberi geldi.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası ile birlikte Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından son dakika müjdeli haberi geldi. Günümüzde Kamu Bankaları ve Katılım Bankaları bu zorlu süreç içerisinde milyonlarca vatandaşımıza yardım elini uzatmaya devam ediyor. Kredi destek paketleri ile birlikte milyonlarca vatandaşımız için umut kaynağı olmaktadır. Yapılan son dakika açıklamaları kapsamında düğün yapacak olan vatandaşlarımız için 6 ay geri ödemesi ve düşük faiz oranına sahip olan kredi fırsatlarını gündemimize getirmektedirler. Günümüzde pek çok banka tarafından sunulan birbirinden farklı çeşitli kredi fırsatları sonrasında evlenecek olan çiftler için de müjdeli haber geldi.

Evlenecek olan çiftler için 12 ay geri ödemesiz 80 bin TL’ye varan kredi fırsatları dâhilinde pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanma fırsatını bulabilmektedir. Üç kamu Bankası ve iki katılım bankası 6 ay geri ödemesi ve düşük faiz oranına sahip kampanya dâhilinde düğün yapacak olan bireylere bu zorlu süreç içerisinde destek imkanını sağlıyor. Bu kredi fırsatından sadece evlenecek olan çiftler faydalanabileceği açıklanması ile birlikte bu zorlu süreç de milyonlarca vatandaşımız rahat nefes alma olanağına sahip oldu.

ORTAK AÇIKLAMA YAPILDI! KREDİ FIRSATINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!


3 Kamu Bankası ve 2 katılım bankası tarafından sunulan bu fırsatlar dahilinde milyonlarca vatandaşımız için müjdeli haber verildi. Bankalar tarafından yapılan ortak açıklama doğrultusunda Kredi ile ilgili bankaların yaptığı açıklama şöyle:
"Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız." İfadeleri milyonlarca vatandaşımız tarafından dikkatleri üzerine çekmektedir.

ÇEYİZLERİNİZİ DÜŞÜK FAİZ ORANINA SAHİP KREDİ FIRSATI İLE ALABİLİRSİNİZ!

Korona virüs günümüzde milyonlarca vatandaşımızı olumsuz etkilemesinin ardından bankalar tarafından yapılan açıklamalar dahilinde çeyiz alacak gençler için sosyal hayatı destek kredisi oluşturuldu. Üstelik tarihin en düşük faiz oranı yüzde 0,82 olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Evlenecek olan çiftlere özel olarak sunulan bu kredi fırsatı kapsamında bankalar tarafından yerli üretim yapan ve anlaşma sağlanan firmalar üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çeyizler anlaşma yapılması ön görülen firmalar üzerinden yapılması ile birlikte azami 6 ayı ödemesiz olmasının yanı sıra azamı 60 ay vade imkanları dâhilinde bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda asgari kredi limiti 3 bin TL, azami kredi limiti ise 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu kapsam dâhilinde Kredi için dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntılar ise şöyle:
  • Cep Telefonu, bilgisayar ve tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.
  • Satıcı firmanın bankanın müşterisi olması esastır.
  • Banka gerekli görülmesi durumunda kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
KREDİ KAMPANYASI ÖDEME PLANI!

Bankalar tarafından oluşturulan bu fırsat kapsamında kredi fırsatından yararlanmak isteyen bireyler 10 bin TL kredi çekmesi dahilinde ayda 252 TL taksit ödeme olanaklarından yararlanabileceklerdir. 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatları ile birlikte milyonlarca vatandaşımız tarafından pek çok talep oluşturulmaktadır. Böylelikle bankaya ödenmesi ön görülen toplam 13 bin 104 TL olmaktadır. Başvuru yapmak isteyen çiftler bizzat banka şubeleri üzerine gitmeleri doğrultusunda başvuru yapma fırsatını elde edebilmektedirler.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER