Ev Almak İsteyenler, Kredi İhtiyacı Olanlar! Bu Bankalar Düşük Kredi Faiz Oranları İle Kredi Veriyor

Ev Almak İsteyenler, Kredi İhtiyacı Olanlar! Bu Bankalar Düşük Kredi Faiz Oranları İle Kredi Veriyor

Ev almak isteyen vatandaşlar müjde! Ev almak isteyen vatandaşlarımız için müjde Garanti Bankasından geldi!

Ev almak isteyen vatandaşlar müjde! Ev almak isteyen vatandaşlarımız için müjde Garanti Bankasından geldi! Vatandaşlarımız için çok önemli olan konut kredileri için bol fırsatlar Garanti aracılığı ile ulaşıyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular ne zaman başlayacak? Yapılacak olan başvurular için vatandaşlarımızın hangi şartlara sahip olması gerekiyor? Sadece banka müşterisi olan vatandaşlar mı bu ayrıcalıktan yararlanabilecekler? Vatandaşlarımız için yapılacak olan banka kredisi başvuruları şubeye mi gerçekleştirilecek? Garanti faiz oranlarını düşürdü mü? Garanti Bankası konut almak isteyen vatandaşlara kredi ayrıcalıkları mı tanıyor? Vatandaşlarımız Garanti müşterisi değillerse bu imkânlardan yararlanamayacaklar mı? Gibi soruları vatandaşlarımız merak ediyor. Ev almak isteyen ve bu sorulara cevap arayan vatandaşlarımız için soruların cevaplarını haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüsle birlikte gelen ekonomik krizden oldukça fazla etkilenmişlerdir. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan en önemli seçim yatırımlarını nereye yapacakları konusu olmuştur. Vatandaşlarımız da bu sorunun cevabını ev almak olarak yanıtlıyorlar. Vatandaşlarımız hem ellerinde olan imkânları değerlendirmek amacıyla hem de geleceklerini garanti altına almak amacıyla ev almak istiyorlar. Ev almak isteyen vatandaşlarımızın hayallerini Garanti Bankası gerçekleştiriyor. Garanti bankasından ev almak isteyen vatandaşlarımıza kampanyalar geldi! Bu fırsatları kaçırmadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız nasıl başvuru yapacaklarını merak ediyorlar.

KONUT KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Nasıl başvuru yapacağını merak eden ve hiçbir evrak atlamadan başvuru yaparak bu imkândan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız için en vatandaşlarımız krediye başvuru belgelerinin neler olduğunu merak ediyorlar. Merak eden vatandaşlarımız için gerekli belgeleri ve nasıl başvuru yapılması gerektiğini haber kaynağımızda paylaştık. İşte vatandaşlarımız tarafından merak edilen o belgeler:
 • Kimlik kartı kopyası
 • Gelir belgesi (Maaşlı çalışanlar için çalıştığı mevcut şirketten onaylı. Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının örneği. Emekliler için maaş cüzdanı kopyası. Kira geliri olanlar içinse tapu veya kira kontratı kopyası yeterli olacaktır.)
 • Son 3 ay içerisinde yaşanan ikametgah belgesi (Doğalgaz, elektrik, telefon, su gibi aboneliklerin son 3 aya ait faturası da kabul edilir.)
 • Satın almak istediğiniz konutun tapusunun kopyası.
GARANTİ BBVA KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE VADELERİ!
 • 24 ay vade % 0,86 faiz; % 14,4247 yıllık maliyet oranı, taksit tutarı 4.629,28 TL’dir.
 • 48 ay vade % 0,91 faiz; % 13,3946 yıllık maliyet oranı, taksit tutarı 2.580,67 TL’dir
 • 60 ay vade % 0,94 faiz; % 13,4558 yıllık maliyet oranı, taksit tutarı 2.188,23 TL’dir.
 • 120 ay vade % 0,95 faiz; % 12,8974 yıllık maliyet oranı, taksit tutarı 1.400,24 TL’dir.
 • 240 ay vade % 1,31 faiz; % 17,5919 yıllık maliyet oranı, taksit tutarı 1.370,29 TL’dir.

 • 100.000 TL kredi çeken bir müşterinin yüzde 0,89 faizle aylık ödeme tutarı örneğini yıllık maliyet oranıyla beraber aşağıdaki listede sizin için hazırladık.
 • 24 ay vadede yıllık maliyet oranı % 11,9121 olarak hesaplanır ödenmesi gereken taksit tutarı 4.645,94 TL’dir.
 • 60 ay vadede yıllık maliyet oranı % 11,4234 olarak hesaplanır ödenmesi gereken taksit tutarı 2.158,32 TL’dir.
 • 120 ay vadede yıllık maliyet oranı % 11,2572 olarak hesaplanır ödenmesi gereken taksit tutarı 1.359,45 TL’dir.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER