Esnaflar İçin Kredi Borcu Yapılandırma Fırsatı Sunulmaya Başlandı! Hemen Başvurularınızı Yapın!

Esnaflar İçin Kredi Borcu Yapılandırma Fırsatı Sunulmaya Başlandı! Hemen Başvurularınızı Yapın!

Korona virüs ile mücadele döneminde en çok etkilenen kesimler arasında yer alan esnaflar için kredi yapılandırma müjdesi sonunda geldi.

Esnaf bireyler için kredi kartı borcu son zamanlar da güç bir durum olmaya başlamasının ardından on binlerce vatandaşımız büyük olanakları değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. Korona virüs ile mücadele döneminde en çok etkilenen kesimler arasında yer alan esnaflar için kredi yapılandırma müjdesi sonunda geldi. Bu kredi borcu yapılandırma müjdesi sayesinde bu zorlu süreç içerisinde borçlarını ödeyemeyen esnaflar artık rahat bir nefes alabilecek. Böylelikle kolay ödeme seçenekleri ile borçlarını yapılandırarak ödeme olanağını elde edebilecek.

Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler sonrasında pek çok vatandaşımız için pek çok olanak devam ettirilmektedir. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar dikkatleri üzerine çekmesinin ardından vatandaşlarımız bu fırsatları gün yüzüne çıkararak kredi borçlarının yapılandırma talebini oluşturuldu. Beklenen müjdeli haberin gelmesi ile beraber oluşturulan bu talebin kabul edildiği bildirilmesi üzerine pek çok vatandaşımız için büyük olanaklar son hızıyla devam etmektedir. Esnaf bireylerin 100 bin TL borcunun bulunması durumunda banka şubelerine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri doğrultusunda borçlarını yapılandırma hakkına sahip olabileceklerdir. Konu ile alakalı olarak Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu tarafından önemli açıklamalar araştırılmaya başlanmış bulunmaktadır.

TESK AÇIKLADI! HEMEN KREDİ BORÇLARINIZI YAPILANDIRIN!

Böylesine bir zorlu süreç içersinde bankalar müşterilerinin yanında olmasının ardından sonunda esnaflar için belirlenen müjdeli haber sonunda geldi. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu gelişmeler sonrasında pek çok vatandaşımız için olağanüstü fırsatlar son hızıyla devam etmektedir. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar karşısında kredi borçları yapılandırılacak ve böylelikle kolay ödeme seçenekleri ve erteleme seçenekleri ile rahat bir nefes alabilecektir. On binlerce vatandaşımız için sunulan olanaklar sonrasında vatandaşlarımız bu fırsatları değerlendirmeden önce dikkatleri üzerine çekmesi ile beraber önemli açıklamalar yapıldı.
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ile yapılan açıklamalar doğrultusunda milyonlarca vatandaşımız için büyük gelişmeler gün yüzüne çıkarılmaktadır. Vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar dahilinde pek çok vatandaşımız araştırmalarını sürdürmesi ile beraber yapılan bu açıklamaları araştırmaya başlamış bulunmaktadır. Pandemi sürecinde özellikle devletimiz esnafların yanında olarak onların mağdur olmaması için pek çok önemleri almış ve büyük fırsatları sunulmaya devam etmektedir. Bu fırsatlar sunulmaya başlanması ile beraber dikkatleri üzerine çekilmesi ile birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir.


ESNAFLAR İÇİN MÜJDELİ AÇIKLAMA!

Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren son dakika gelişmeler ile beraber pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. TESK konu ile alakalı açıklama da bulunmasının ardından kredi borcu yapılandırması ile ilgili pek çok vatandaşımızı bilgilendirdi. TESK'ten yapılan açıklamada, esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandığı belirtildi.

"FYY Çerçeve Anlaşması (Küçük Ölçekli Uygulama) kapsamında TESK üyelerini kapsayacak şekilde anlaşmayı imzalayan alacaklı kuruluşlara, ilgili başvurulardan yapılandırma tutarı azami 100 bin liraya kadar olan esnaf ve sanatkar borçlarının, azami 24 ay vadeli olmak kaydıyla yeniden yapılandırılmasında maktu komisyon alınmaması, sadece yapılandırma tutarının azami yüzde 1'ine kadar komisyonun tahsil edilmesi, bu anlaşmayı imzalayan kuruluşların faydalanması kararı alındı.

Bu anlaşmayla esnaf ve sanatkarlarımıza 23 banka ve 30 finans kuruluş ile 100 bin liraya kadar olan ticari borçlarını yeniden yapılandırılması imkanı sağlandı." ifadelerinin yer aldığı açıklamada, yapılandırma koşullarının ise ana hatlarıyla FYY Çerçeve Anlaşması'nda (Küçük Ölçekli Uygulama) yer aldığı kayde

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR