Ertem Şener Beyaz Futbol'dan Neden Ayrıldı? TV8, Acun, Survivor, Digiturk ve Bein Sporst İddiaları

Ertem Şener Beyaz Futbol'dan Neden Ayrıldı? TV8, Acun, Survivor, Digiturk ve Bein Sporst İddiaları

Beyaz Futbol'dan Ertem Şener'in ayrılması, programı sevenleri çok üzdü. Birçok Beyaz Futbol izleyicisi Ertem Şener'in neden Beyaz Futbol'dan ayrıldığını, istifa mı yoksa kovulmamı olduğunu merak ediyor. TV8, Acun, Survivor, Digiturk, Bein Sports...

Türkiye'nin Pazar akşamları en çok izlenen programlarından birisi kuşku yokki Beyaz Futbol. Beyaz Futbol ve Derin Futbol'un sunucu Ertem Şener'in bu programlara katkısı çok büyük. Özellikle spor camiasında sevilmesi, dengeli oluşu, iyi bir aile babası olması sebebiyle Türk aile yapısı ve gelenek göreneklerine uygun kişilikti. 

Beyaz Futbol programı kadro zenginliği olarak da oldukça iyi. Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Albülkerim durmaz programın içeriğine zenginlik katıyor.

Özellikle spor ve futbol konularına mizahi yaklaşımlarıyla bazı futbolseverler tarafından da tepki alan bu program yine de pazar akşamı hem TV hem de sosyal medyanın gündeminden hiç düşmüyor.

Programın en önemli denge taşlarından birisi Ertem Şener'di. Hatta Ertem Şener Beyaz TV'nin direkt olarak spor faaliyetlerinin başıydı. Ondan izinsiz hiçbir şey yapılmıyor. Peki nasıl oldu da Ertem Şener Beyaz Futbol'dan ve TV8'den ayrıldı? Ertem Şener istifa mı etti? Kovuldu mu? Yoksa istifaya mı zorlandı? Daha iyi bir teklif mi aldı? Yeni bir sunuculuk teklifi mi geldi? TV8'den Acun Ilıcalı Survivor sunuluğu için teklifte mi bulundu? Yoksa Digiturk'ten özel bir teklif mi aldı? 

Ertem Şener TV8' Beyaz Futbol'dan Neden Ayrıldı? Kovuldu mu? İstifa mı Etti?

TV8'de çok önemli bir pozisyonda bulunan Ertem Şener'in neden istifa ettiği sürekli gündemde. Özellikle Beyaz Futbol seyircileri hem internet hem de sosyal medyada bunu arıyor ama nedenini bir türlü bulamıyor. Aslında bunu Ertem Şener kendi twitter adresinden şu cümlelerle duyurdu.Burada "KENDİ İSTEĞİMLE" vurgusuna özellikle dikkat çeken Ertem Şener, konuyla ilgili tartışmalara kendi tarafınca son noktayı koymak istemiş. 


Sinan Engin'in yapmış olduğu açıklamaya göre de Ertem Şener'in sağlık problemleri var. Ve bu sağlık problemleri sebebiyle istifa etmiş. 

Ertem Şener'e TV8'in Sahibi Acun Ilıcalı Survior İçin Teklifte Bulundu mu?

Şüphe yokki Ertem Şener dünyanın en iyi spiker ve sunucularından birisi. Genç ve dinamik olması, ayrıca Acun Ilıcalı ile abi kardeş kadar samimi olan ilişkileri sebebiyle sosyal medyada ve bazı sitelerde böyle yakıştırmalar yer aldı.

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarının başında olan ve reyting rekorlarını alt üst eden Survivor için de Ertem Şener Survivor'un yeni spikeri şeklinde ithamlarda bulunuldu. 

Ancak şuan için böyle bir iddia olmadığını belirtmek ister, Ertem Şener ve Acun Ilıca'lıdan böyle bir iddia olmadığı sürece bunu gerçek bir habermiş gibi yapmanın doğru olmadığını düşünmekteyiz.

Ertem Şener Bein Sports Lig TV Maç Spikeri ve TV Program Yapımcısı Olacak mı?

Diğer bir iddia ise Ertem Şener'in Bein Sports Lig TV'de TV Programı yapımcısı ve aynı zamanda maç spikeri olacağı yönündeydi. Şüphe yok ki yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Ertem Şener Türkiye'nin en iyi spikerlerinden birisi olduğu gibi aynı zamanda en iyi maç sunucularından birisidir. Zamanında yapmış olduğu "Rüştü" olayı halen gündemde ve unutulmadı. 

Dolayısıyla Lig TV futbol programı spikeri veya maç spikeri olma ihtimali de bazı vatandaşlar tarafından ortaya atılan iddilardan birisi. Ancak şuan ne Bein Sports tarafında ne Lig TV tarafında ne Ertem Şener tarafında böyle bir açıklama yapılmadı. Yine biz yetkili ağızlar bu açıklamayı yapmadığı sürece kimsenin bu haberlere inanmamasını tavsiye ediyoruz.

Mesleki Haber olarak Ertem Şener'e kariyerinde başarılar diliyoruz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER